reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna, HSG

Cześć. Mnie po cp lekarz z kliniki zalecił jedynie badanie drożności, bo uparłam się na starania naturalne. Chlamydie robiłam sama, bez zalecenia lekarza. Ostatecznie i tak mi się przydała, bo po kilku miesiącach starań podeszliśmy do ivf. Niestety ani naturalnie, ani z pomocą ivf nie udało się jeszcze z ciążą... a po cp mija właśnie rok
Przykro mi ze jeszcze sie nie udało ale na pewno sie uda, trzymam kciuki✊✊ mozesz mi powiedziec jak wyglada badanie na droznosc? Czy jest bardzo inwazyjne i jest mozliwosc sobie tym jeszcze zaszkodzic ?
 
reklama
Przykro mi ze jeszcze sie nie udało ale na pewno sie uda, trzymam kciuki✊✊ mozesz mi powiedziec jak wyglada badanie na droznosc? Czy jest bardzo inwazyjne i jest mozliwosc sobie tym jeszcze zaszkodzic ?
Badanie trwa 10-15 min na fotelu ginekologicznym. Wprowadzają wziernik jak przy cytologii, „balonik”‚który delikatnie pompują i wpuszczaja kontrast i obserwują na usg czy przepływy są prawidłowe. Teoretycznie jest to mało inwazyjne, chociaz niektóre dziewczyny odczuwają ból. Po Badaniu podobno łatwiej o ciąże... ale u mnie się nie sprawdziło
 
Pytanie nie do mnie ale pozwolę sobie odpisać, w kwietniu druga cp ktorej tak bardzo sie obawiałam 😭 leczenie metotreksatem..
Dodam ze mialam hsg w listopadzie ktore wykazało ze jajowod jest drozny , do tego wszystkie badania hormonów , chlamydia itp wszystko ok, w styczniu histeroskopia - usuniecie polipa blokujacego ujście zachowanego jajowodu
 
Dodam ze mialam hsg w listopadzie ktore wykazało ze jajowod jest drozny , do tego wszystkie badania hormonów , chlamydia itp wszystko ok, w styczniu histeroskopia - usuniecie polipa blokujacego ujście zachowanego jajowodu
Kibicuję Ci bardzo, wierzę, że się uda ❤️
 
Pytanie nie do mnie ale pozwolę sobie odpisać, w kwietniu druga cp ktorej tak bardzo sie obawiałam 😭 leczenie metotreksatem..
ja też jestem.po dwóch pozamacicznych, jeden jajowód usunęli następna ciąża w drugim jajowodzie i go zostawili jutro mam robiona drożność zobaczymy czy jest okej
 
reklama
Do góry