reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie

a jabłuszko próbowałaś, takie świeże z sadu od rolnika, chyba jeszcze sa odmiany pozno jesienne :confused2:poskrobac łyżeczka i srajda powinna byc murowana :tak: albo soczek jabcowy - sa takie dla niemowlakow.
 
reklama
Mam pytanko czy któraś z Was tzn dziecko pije mleko Enfamil??My wprowadzamy Enfamil Premium 2 i od tego czasu mamy naprawdę mega zaparcia do tej pory były problemy ale nie aż takie i teraz tak się zastanawiam czy od tego mleka nie ma mała takich mega zaparć....
 
u nas chyba postęp:-), mały słoiczek obiadku znika w .... hmm 2 dni (co drugi dzień z 1/2 żółtka). Dziś mała pierwszy raz dostała mm, wypiła bez problemu, za to mój cycuch już przepełniony:happy:, ale powoli musi się przyzwyczaić, że do południa nie ma produkcji mlesia

wolno nam idzie to rozszerzanie diety, nie moge sie doczekać wprowadzania owoców, a to jak wszystko będzie dobrze (bez alergii), nastąpi w najbliższych dniach:-)
 
U nas tez maly postep dzisiaj Lepi :)

Pola 1 raz dostala rybke - losos z cukinia i ziemniakiem - do tego zoltko i maselko - i zjadla prawie pol malego sloiczka :)
Tylko domagala sie zaraz po cycusia..

Nie macie problemow z cycaniem na te skonczone 6 m-cy ?? Ja mam, slabo jest.. a wydaje mi sie, ze Polak glodny..
Zrobie jej zaraz kaszki z owocami swiezymi - to juz nawet calkiem ladnie zjada! Wstala niedawno po 3 h drzemki prawie - wiec zanim pojdzie spac troszke minie, musi cos zjesc...
A ja kolejna bawarke mykne.. :(


Edit:
Polak wsuwa kaszke :) Tata karmi :)
Cycki suchawe :/
 
Ostatnia edycja:
Lepi, Maja powoli ale do przodu:-) u nas dzisiaj był burak ziemniak marchewka żółtko i poszło wszystko jakieś 4 łyżki stołowe:szok: ale dlatego, że Franek lubi buraka, na jutro mam słoiczek z jakieś mięsko z pomidorami zobaczymy... na noc zrobiłam jak zwyle kaszkę był płacz i podkówki musiał być cycuś jedzony tak łapczywie jakbyśmy go z 2 dni głodzili a zawsze jadł kaszkę! dopóki moje dziecko nie zacznie mówić muszę zgadywać co chce :confused2:
 
kurcze, pediatra mi sugerowala, że na mleczko "2" dzieci często reaguja zaparciami i żeby wlaśnie podawac dużo wody. soczki moze ogranicz, bo zawierają dużo węglowodanów. enfamil to jedno z najlepszych mleczek z tego co mówiła. nie wiem jak ci pomóc kochana :-( a byłas u pediatry?
 
reklama
Maja - to rzeczywiście postępy:-). Powiedz, jaką kaszkę dajesz małej? są jakieś bezglutenowe, bez cukru?? u nas na razie tylko ekspozycja na gluten, choć powoli odechciewa mi się pichcić tę mannę. Ale jeszcze miesiąc i koniec ograniczeń w tej materii:happy:. Co do mleczka, to ogólnie biust wydaje mi się mniejszy, nie taki pełen, ale jak odciągałam do tej manny, to mleczko jest:tak:, ale do południa, bo późnym popołudniem już miałam problem... może to kryzys laktacyjny? Ja od dziś będę podawać mannę z mm, bo powoli chcę i siebie i Zośkę przygotować do mojego powrotu do pracy, więc produkcja się zmniejszy.

Tak się zastanawiałam jak to jest z zakończeniem laktacji. Ja mam zamiar jeszcze przez kilka miesięcy karmić, ale jak później skończyć? Stopniowo, ale po prostu produkcja ustanie, czy jak to wygląda??
 

Podobne tematy

Do góry