reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie

Ja też nie wiem. Czasowo to z nim różnie bywa...
Ale mam powód do zadowolenia. Wczoraj Babcia przywiozła Mikiemu PIERWSZĄ MARCHEWKĘ HIPPa i zjadł na raz 3/4 słoiczka i to łyżeczką, a dziś skończył :) widać marchewka lepsza od jabłuszka :-D
 
reklama
Dziewczyny proszę o pradę
Dopadła mnie grypa jelitowa ledwo żyję:-(, czy mogę normalnie karmić małego bo sama nie wiem co mam robić,żeby się teraz od mnie nie zaraził
 
paula ja też przez to przechodziłam świeżo po szpitalu-wszyscy w domu mieli jelitówkę. Zadzwoniłam do znajomej położnej i ona powiedziała mi,że mam karmić,bo dziecko dostaje przeciwciała z mojego organizmu,ale starać się jednocześnie często myć ręce,nie całować i nie chuchać prosto w buziaczka-tak samo jeśli chodzi o rodzeństwo. I nic nie powinno małemu być
A jeśli mogę coś poradzić,to najlepsze w takich przypadkach są te leki osłonowe,co daje się dzieciom przy antybiotykach typu: acidolac, lacidofil itp. Także łykaj sobie.


Mój M wczoraj kupił młodemu dwa bobofruty. Dałam mu jabłko-malina,ale nie smakował mu:-Dkwasił się niemiłosiernie i wypluwał. No nic-Gabi wypije;-)
A jeszcze jedno-waszym dzieciaczkom też kupka się zatrzymuje po kaszce? Bo jak ja dam małemu to 2-3 dni kupy brak. A jak dostanie jabłuszko,to go rusza;-)
 
mój po kaszce ok, bez zmian,
jak mu dałam w ramach posiłku słoik marchew z ziemniakiem 125 g to starczy? czy powinien coś zjeść jeszcze?


 
Kamcia my mamy te butelki i niestety mlody nie chce z nich pić, z nuka i z lovi tez nie, jak mu dzisiaj podawałam swoje mleczko bo miałam zamrożone z czerwca to strasznie sie krzywil i wszystko wypluwał. Może mu nie smakowało, nie wiem. Jutro ściągne swojego troche i zobaczymy jak zareaguje.
a jaki masz smiczek?? bo z 1 nie uciągnie juz , potrzebne są 2

paula mozesz karmic dalej z grypą:tak:

małe przeszła flegma więc jutro podam znów mleczko z kaszką :-)
 
Mój mały ciągnie smoczka 1. Pediatra powiedziała, że lepiej 1 jeśli chce dalej karmić piersią. Młody zaciągnął dopiero kiedy podałam mu moje mleko i teraz stopniowo dolewam mu modyfikowanego. Muszę przyznać, że bałam się, że skończy się na łyżeczce ale w końcu zaciągnął.
 
reklama
A mój mleka z butli dalej nie chce i koniec. Tak układa język że nim wypycha smoczek i nie ma siły. Cycek to cycek i nie daje się oszukać. Ale ostatnio dałam mu trochę mleka łyżeczką i pomijając syzyfową pracę bo tak to nam ze dwie godziny by zeszły to jadł ładnie i otwierał paszczę. Dzisiaj kupiłam kleik ryżowy i trochę poodciągałam swojego i dam mu ociupinkę i zobaczymy jak pójdzie. Muszę wiedzieć czy jest jakaś alternatywa dla cycka bo w aktualnej sytuacji to nawet do gina nie pojadę bo jak trafię na kilka kobiet to nie zdążę na karmienie.

A mój ancymon mnie do szału doprowadzi tym gapieniem się w trakcie jedzenia. Pociągnie z jednej piersi dosłownie ze 2-3 minuty i potem często koniec. Najgorzej, że teraz jak zaczęłam trochę odciągać to z tej drugiej piersi z której nie jadł potrafię odciągnąć ledwie z 10 ml. I zaczynam się poważnie martwić czy nie mam zaniku pokarmu przez te jego fanaberie. I do tego słabo przybiera. Dzisiaj go zważę, ale przez ostatnie 2 tyg nie przybrał nic. Jak dzisiaj okaże się, że dalej waga stoi to będzie kiepsko bo to prawie 3 tygodnie...
 

Podobne tematy

Do góry