reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie sztuczne

Macio samodzielne jedzenie też zaczynał od flipsów:-) baardzo mu smakowały.. już o nich zapomniałam dawno niekupowałam. Muszę Maćkowi zrobić niespodziankę:-D
 
reklama
Ala też najpierw gryzła chrupki, ale też np. gotowane warzywa. Fanką czekolady została dopiero ostatnio. Za to przestały jej smakować owoce i jogurty. Nie wiem co jej dawać na deser
 
Macio tez zrobił sie nie jadkiem chlebus obojetnie z czym sie dopry tylko na chwile, obiadek jak mu sie uwidzi, deserki nawet wcina a z czekolady zrezygnował:-)
 
Ala wczoraj jadła po raz pierwszy bigos.
Wydaje mi się że przestają jej smakować słoiczki, kiedy może jeść nasze zwykłe jedzenie.
 
A Mateuszek niestety od początku gdy zaczął dostawać coś więcej niż pierś nie zasmakował zadnego dania sloiczkowego więc chyba macie dziewczyny szczęscie ze wasze dzieciaczki takie dania jedzą.
 
Maja już dawno nie je słoiczków i ze względu na dzisiejszą wichure nie poszłam na zakupy i nie ma obiadu, więc mam zamiar jej dać słoiczek, zobaczymy czy go zje :confused:

a powiedzcie mi ile razy wasze dzieci pija jeszcze mleczko????

moja Maja 2 razy, pierwszy przed snem 240ml
i potem około 5-6 rano 210ml
 
Kubuś pije mleko zagęszczone kaszką na noc ok.250ml. Ok. 3:00 nad ranem wypija ok. 100-150ml. mleka i rano dostaje gęstą kaszkę na mleku ok. 150ml.
 
Kasia samo mleczko pije raz, rano, ale dodatkowo w ciągu dnia dostaje również kaszkę (jakieś 220ml) i czasem nawet kleik. SŁodycze mogłaby wciągać tabunami, więc ograniczam i tylko dostaje czasem po posiłku. Ze słoiczków tez jakis czas temu zrezygnowała. Jest fanką pulpetów jakie robię i ostatnio soku porzeczkowego... Mam wrażenie że jak chodzi podziębiona to więcej jej się chce wit C, poniewaz woła o wszystko co kwaśne- mandarynki, właśnie ten sok, nawet cytrynę...
 
reklama
Macio rano zjada kaszkę na mleku a na kolację przed snem dostaję butlę z mlekiem zagęszczonym kleikiem w czasie dnia tylko na podwieczorek dostaje owoce z niewielką ilością mleka zagęszczone kleikiem. Nie mam pola do popisu na podwieczorki bo znów odezwała się skaza i z produktów typowo mlecznych narazie nici:-(
 
Do góry