reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie, pytania i porady :)

Ale dziecko wcale nie musi jeść co 3 godziny, raz się naje więcej raz mniej, szczególnie tak jest przy piersi bo nie wiesz ile dokładnie wyssie,karmisz na żądanie, a co zrobisz jak Mała będzie miała skok rozwojowy i będzie chciała jeść co np co godz. nie dasz?
 
reklama
sama nie wiem co robić ..... co połozna to inna teoria. poki co ją nie budze, niech się wyśpi. dzisiaj pomyślałam że może dlatego jest marudna bo jest budzona i nie może się wyspać. ale nawet w szpitalu mówili żeby budzić bo maluch może się zagłodzić. kuna zawriuję chyba.......
 
witaj Arcobaleno :) Mala spi co 4 godziny - budzi się i je z jednej piersi 6-7 minut z drugiej 4 minuty więc chyba dobrze. dzisiaj byliśmy u pediatry i Mała przytyła 29.11 ważyła 3 kg dzisiaj 3260 :):):) kamień spadł mi z piersi teraz tylko zaczynamy przeprawę z samodzielnym zasypaniem bo mimo że Mała ma niespełna 3 tygodnie krzykiem zaczyna wymuszać różne rzeczy. bo wytuleniu, nakarmienie i zmianie pieluszek krzyczy w niebogłosy. oj dzisiaj miałam mały kryzys.
pozdrawiam
 
No to się ciesze że zrezygnowałaś z budzenia i okazało to się trafne, dzięki temu i Ty masz pewnie więcej czasu dla siebie?
Dzieci szybko przyzwyczajają się do dobrego ;-) Ja z Nikosiem też miałam przeprawę i przez pierwsze 3miesiące nie schodził mi z rąk, teraz jest już lepiej :-)
 
Hejka mam pytanie co ile godzin 3 miesięczne dziecko powinno sssac z piersi? od kilku dni nie chce pic jak wcześniej. Na początku to az sie trzęsła jak tylko dostawała piers a teraz pije co 3-4 godziny i tylko po ok5 min i koniec ( no i jak to bedzie z laktacja?) boje sie ze za mało je ale nie jest marudna, śmieje sie i chce sie bawić. Wizyte mamy za tydzien u pediatry ale nie wiem czy to nie za długo zwlekania, czy w ogóle isc z tym do lekarza?
 
Mała poprostu uregulowała sobie juz pory posiłków i juz wie ile jej potrzebne by zaspokoic głud i wiecej nie je.:-) :tak: (dla przyrównania mój 6mies. tez je juz krótko bo jakies 3-4min. i tak juz jada od okolo 3mies.)takze nie martw sie na zapas:-) jesli nie jest marudna,przybiera, to jest wsio oki. za tydzien mozesz powiedziec pediatrze o tym ale pewnie to nic powaznego:-) a mleka bedzie tyle ile potrzeba. wiadomo beda tez dni "kryzysu" ze dziecko moze jesc cyca co chwile ale narazie cie to nie dotyczy:-)
Moim zdaniem jest wszystko oki :-)
 
reklama
dzięki za odpowiedz już się martwiłam ze coś jest nie tak bo dosłownie jednego dnia jadła sobie czesto i gesto a na drugi dnien taki post:-)mam tylko nadzieje ze z waga bedzie wszystko wporzadku,bo dopiero w przychodni dokładnie ja zważą.
 
Do góry