reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

reklama
Mój najniższą wagę miał 2400 więc kruszyneczka :tak: W szpitalu był problem z przybieraniem na wadze bo mały miał żółtaczkę i wysokie crp i nie chciał jeść. Zasypiał ciągle. Było tuczenie cyckiem i ściągnietym mlekiem i przy wypisie miał 2620, więc prawie tyle co po porodzie.
 
moja cora wazyla 3330 w momencie narodzenia, potem spadla na 3000 a teraz wazy ponad 5 kilo. worek kartofli, dupa ciezka jak z olowiu i ciezsza niz jej kuzyn 2.5mca starszy:pp no i tydzien byla na samej piersi a potem jak spadla z wagi bo cycala a nie jadla to cyc+sztuczne mleko i rosniemy:))) w poniedzialek sie dowiem ile ta moja kielbasa wazy:))
 
U nas w piątek w szpitalu było 4370, a Mała miała wtedy 6 tygodni i 5 dni. Urodziła się 2990 a najniższą miała 2800. Więc łanie przybiera, ale jedziemy systemem Dziulkowym hihihi! Dziulka, wybacz ze tak to nazywam, ale Ty pierwsza zaczęłaś tak kombinować z odżywianiem, ja się tylko wzorowałam.
 
no wybaczam Dobranocka:))) a tak na serio to nie wyobrazam sobie co by bylo gdyby ta moja polozna nie "nakryla" mlodej ze sie bawi cyckiem zamiast jesc...to ona wlasnie kazala cycac+odciagac z cyca i oprocz tego dawac tez sztuczne.na poczatku po szpitalu przeciez to koszmar byl- ja padnieta niewyspana, mloda to samo i obie plakalysmy::ppp
 
Pawel tez niezle przybiera takim systemem. Nawet mnie tu kolezanka postraszyla, zebym nie przekarmila, ale nie sadze,ze to mozliwe, bo Pawel jak zje za duzo ( np. w nocy z butli), to po prostu wraz z bekiem troche uleje :-) Poza tym, le[iej zeby dziecko dziecko jadlo, nizby mialo wybrzydzac, prawda?
 
mala mi...karmie cycem.....choc mam w zapasie melko nan....czasami jak nie wyodciagam tyle ile trzeba jak ide do pracy to maja w zapasie
 
reklama
Onesmile zdecydowanie sie zgadzam - lepiej niech maja apetyt niż kombinuja bo to dopiero udręka jak dziecko nie chce jeść. Moja kumpela ma syna który nic tylko butla 5 razy dziennie a dodam, że ma 3 lata... tak go kretyńsko nauczyła bo wybrzydzał jak zaczęła wprowadzać nowe produkty i żeby sie nie męczyć dawała mu to co mu podchodziło bez problemu czyli butle i efekty są jakie są.

Malutka, Twój mały ładnie przybiera jak na cyckowego dziecia :) Mój tez cyckowy i przyrost podobny bo 1160 :)
 
Do góry