reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia

dziekuje wam za podpowiedzi :blink:
cleo a twój sposób jest słodki :-D tylko,ze akurat mąż w pracy na nocce :-(
Dałam córci cyca i zgrubienia zniknęły! ale ona zawsze pije mi tylko z jednej piersi,wiec problem może sie powtorzy? :no: oby nie!
i w ogóle mam za duzo mleka, leje mi się nieraz samo, zwłaszcza jak stanika nie mam :szok:
mam zamiar pić szałwie, ale może wiecie ile i jak czesto mogę pić tej szałwi,żeby z kolei dziecku nie zaszkodziło?
 
reklama
dziekuje wam za podpowiedzi :blink:
cleo a twój sposób jest słodki :-D tylko,ze akurat mąż w pracy na nocce :-(
Dałam córci cyca i zgrubienia zniknęły! ale ona zawsze pije mi tylko z jednej piersi,wiec problem może sie powtorzy? :no: oby nie!
i w ogóle mam za duzo mleka, leje mi się nieraz samo, zwłaszcza jak stanika nie mam :szok:
mam zamiar pić szałwie, ale może wiecie ile i jak czesto mogę pić tej szałwi,żeby z kolei dziecku nie zaszkodziło?

Nie pij ani szałwi ani miety bo w ciagu kilku dni stracisz zupelnie mleko!!! A tak to moge Ci poradzic jedynie odciaganie.
 
Jeszcze raz dziękuję za rady :tak:
Dzisiaj nie pojawiły się te zgrubienia, ale najdłuższa przerwa w karmieniu właśnie trwa, bo córcia śpi , więc się okaże za 2h co z tym cycem?
Miętę jednak trochę popiję, chociaż szklankę dziennie tak na raty, bo naprawdę mleka za dużo mam :no:
I chyba będę karmić z dwóch piersi za każdym razem, moze się uda? Będę córci przerywać jedzenie z jednej piersi i przystawiac do drugiej piersi :tak:
 
Jeszcze raz dziękuję za rady :tak:
Dzisiaj nie pojawiły się te zgrubienia, ale najdłuższa przerwa w karmieniu właśnie trwa, bo córcia śpi , więc się okaże za 2h co z tym cycem?
Miętę jednak trochę popiję, chociaż szklankę dziennie tak na raty, bo naprawdę mleka za dużo mam :no:
I chyba będę karmić z dwóch piersi za każdym razem, moze się uda? Będę córci przerywać jedzenie z jednej piersi i przystawiac do drugiej piersi :tak:
Nie chce się wtrącać, ale mnie uczono w szkole rodzenia ze nalezy najpierw jedna pierś opróznić, a potem mozna do drugiej dostawiac bo:
-po pierwsze mogą sie robić zastoje
-po drugie - w głębszych warstwach piersi tzn w gruczołach dalej położonych znajduje sie mleko bardziej wartościowe...
Proponowałabym ci ten "manewr" z fachowcem skonsultowac.. :sorry2:
 
Nie chce się wtrącać, ale mnie uczono w szkole rodzenia ze nalezy najpierw jedna pierś opróznić, a potem mozna do drugiej dostawiac bo:
-po pierwsze mogą sie robić zastoje
-po drugie - w głębszych warstwach piersi tzn w gruczołach dalej położonych znajduje sie mleko bardziej wartościowe...
Proponowałabym ci ten "manewr" z fachowcem skonsultowac.. :sorry2:
niby tak się powinno ale ja jak miałam nawał albo mam tware piersi to staram się żeby z 2 mała coś upiła bo inaczej musiałabym ściągnąć laktatorem, a nie zawsze mi się chce, zwłaszcza w nocy :))
 
Dzis zaczynam sciaganie mleka na wysoka skale :-D:-D:-D
Musze porobic zapasy mojemu A, bo wybieramy sie niedlugo z moimi szwagierkami na striptiz :-D
 
damski czy meski?:-D:-D

wydaje mi sie,ze mam mnbiej mleka ostatnio. jak moge zwiekszyc produkcje inaczej niz przykladajac mala czesciej?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry