reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia

mnie udaje sie odbekac mojego synka-czasem to tak beknie ze az ucho boli....
co do smoczka to nie chce w ogóle tzn czasem próbuje mu go dac ale possie pare razy i wypluwa, wiec stwierdziałam ze nic na siłe....
 
reklama
mnie udaje sie odbekac mojego synka-czasem to tak beknie ze az ucho boli....
co do smoczka to nie chce w ogóle tzn czasem próbuje mu go dac ale possie pare razy i wypluwa, wiec stwierdziałam ze nic na siłe....
MÓJ SYNUŚ TEŻ NIE CHCIAŁ ALE KUPIŁAM KILKA RÓŻNYCH FIRM I W KOŃCU KTÓRYŚ MU SPASOWAŁ:-):-):-):-) Z TYM ŻE ON BY CAŁY CZAS PRZY CYCKU LEŻAŁ I CMOKAŁ WIĘC MUSIAŁAM PRÓBOWAĆ:tak:
 
Moja Oliwka znów pół nocy na cycku:wściekła/y: Jak już kiedyś wam pisałam moja córa nie potrafi zasnąc bez piersi. Nawet jak nie jest głodna to szuka piersi żeby zasnąc. Do tej pory pociągła dwie minuty i zasypiała. Dziś ile razy próbowałam ją odstawic za 15 minut się budziła i powtórka. W kółko przez 2,5godziny. Smoczka zdążyła znienawidzic i wogóle go nie chce. Nie daje się oszukac wodą. Co mam zrobic??? Próbowałam ją w dzień oduczyc ale płakała przez 10 minut i nie wytrzymałam dałam jej pierś. Jedynie co to na spacerze zaśnie bez problemu.
 
Moja Oliwka znów pół nocy na cycku:wściekła/y: Jak już kiedyś wam pisałam moja córa nie potrafi zasnąc bez piersi. Nawet jak nie jest głodna to szuka piersi żeby zasnąc. Do tej pory pociągła dwie minuty i zasypiała. Dziś ile razy próbowałam ją odstawic za 15 minut się budziła i powtórka. W kółko przez 2,5godziny. Smoczka zdążyła znienawidzic i wogóle go nie chce. Nie daje się oszukac wodą. Co mam zrobic??? Próbowałam ją w dzień oduczyc ale płakała przez 10 minut i nie wytrzymałam dałam jej pierś. Jedynie co to na spacerze zaśnie bez problemu.

Ja bym na twoim miejscu kupila smoczek w innym ksztalcie i probowala do skutku. Zmieniala firmy do bolu az wkoncu sie uda ;-)
 
ja staram sie nie usypiac ze smoczkiem bo pozniej jak zgubi zaraz sie budzi ktorejs nocy to myslalam ze wezme na gumke zaczepie smoczek hehe
:-D:-D:-Dcoś takiego:-Dja mam tak codziennie w dzień i noc
Dziś padam...byłam na spacerze ale krótko bo zimno.
Wtedy spał.Przed spacerem go ubrać jezuuu ryk jakby go ze skóry obdzierali.Ja cała z nerwów spocona...po pacerze ryk..cyc..ryk...przytulasy..ryk...ryk...ryk..zmiana pieluchy..ryk...mój ryk...
do łożeczka 1 wsza próba..ryk..2-ga ryk..smok..wypadł ryk jezuuuu..między czasie gotuje mi się marchewka z groszkiem ...3 próba..zasnął

Czasami jestem bezsilna mam tak dosyć wszystkiego...a to wszystko ze zmęczenia , braku snu.Jestem jak ZOMBI.
 
Cleo pociesz sie ze nie jestes sama. Mam dokladnie tak samo. Mala by tylko na cycku wisiala, za niedlugo bede miala piersi obciagniete jak murzynka. Moja Madelen wyczowa mleko juz z daleka i czasami to mnie juz to rozbraja. Jak wiem ze jest pojedzona i ma sucho to pomaga czasami jak moj S bierze ja i kladzie na swojej klatce piersiowej i tak mala zasnie oczywiscie ze smokiem w buzi :-D
 
Cleo kochana współczuję Ci bo ja mam to samo. Z tym, że ze mną siedzi moja mama i mąż co drugi dzień bo ma swoją firmę i czasami jego rodzice go zastępują. Gdyby nie pomoc nie jadłabym i nie piłabym.Jak karmię małego mąż mnie karmi zupą albo jem zrobione przez nich kanapki. Jak dobrze czytać, że ni jestem sama z takimi problemami. Ja zaczęłam dokarmiać bo mały cały czas płakał po butli tez jest płacz, nawet kupiłam Bebilon Comfort bo może to wzdęcia? Mały pryka i po większej butli kupsko i potem marudzenie. Dzis po cycku połozyłam na moi m brzuszku to usnął, położyłam go po 15 min na poduszkę i pospał ze 2h.
 
.....pomaga czasami jak moj S bierze ja i kladzie na swojej klatce piersiowej i tak mala zasnie oczywiscie ze smokiem w buzi :-D


Tak tak odbic i na klatke. J a własnie karmie i nie dam teraz butli tylko na klatke. Ostatnio pomogło. Skoro po butli tez jest płacz to nakarmie z obu piersi moze juz mam wiecej mleczka i na klatke moja lub meza.

Dziewczynki, jak my cierpimy................................:-(
 
reklama
Cleo kochana współczuję Ci bo ja mam to samo. Z tym, że ze mną siedzi moja mama i mąż co drugi dzień bo ma swoją firmę i czasami jego rodzice go zastępują. Gdyby nie pomoc nie jadłabym i nie piłabym.Jak karmię małego mąż mnie karmi zupą albo jem zrobione przez nich kanapki. Jak dobrze czytać, że ni jestem sama z takimi problemami. Ja zaczęłam dokarmiać bo mały cały czas płakał po butli tez jest płacz, nawet kupiłam Bebilon Comfort bo może to wzdęcia? Mały pryka i po większej butli kupsko i potem marudzenie. Dzis po cycku połozyłam na moi m brzuszku to usnął, położyłam go po 15 min na poduszkę i pospał ze 2h.
Ulenka az ci zazdroszcze ze ma sie kto o ciebie i synka zatroszczyc. Ja jestem calymi dniami sama, maz wraca z pracy roznie, raz o 14tej raz o 17tej. czasem nie mam czasu zjesc, nie mowiac juz zeby sobie cos normalnego przyszykowac na obiad,. czesto to tylko kanapki, albo cos na szybkiego. Nieraz mnie to doluje, ale nie moge sie rozklejac, bo mi to w niczym nie pomoze :o(
 
Do góry