reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia

reklama
Nawał minął:tak::tak: mały radzi sobie z ilością mojego pokarmu, nie płacze, po jedzeniu zasypia więc chyba nie głoduje:tak: jutro jadę z nim na ważenie to się okaże:tak:
Jeżeli chodzo o wkładki to uzywałam bella ale zaraz były całe mokre i bluzki, staniki również.Polecam firmę Tomme&Tippe. Są drozsze, ale długo trzymają i dużo pochłaniają...
Wiecie co jak tak karmię i M jest przy tym to zastanawiam sieczy on w tych piersiach widzi coś poza pokarmem dla małego? czy są dla niego może choć trochę sexy jak kiedyś
 
Nawał minął:tak::tak: mały radzi sobie z ilością mojego pokarmu, nie płacze, po jedzeniu zasypia więc chyba nie głoduje:tak: jutro jadę z nim na ważenie to się okaże:tak:
Jeżeli chodzo o wkładki to uzywałam bella ale zaraz były całe mokre i bluzki, staniki również.Polecam firmę Tomme&Tippe. Są drozsze, ale długo trzymają i dużo pochłaniają...
Wiecie co jak tak karmię i M jest przy tym to zastanawiam sieczy on w tych piersiach widzi coś poza pokarmem dla małego? czy są dla niego może choć trochę sexy jak kiedyś

Tez mam z belli i wlasnie szybko robia sie mokre.

Widzi, widzi. Moj jak mnie zobaczy bez stanika (a ja glupia myslalam ze piersi mi urosly dostatecznie w ciazy, a teraz sa jeszcze raz takie:shocked2:) to zaczyna sie wkurzac ze jeszcze 5 tyg abstynencji zostalo :-D tylko wczoraj stwierdzil, ze moj brzuch nie jest juz seksowny... :zawstydzona/y:
 
ja mam wkladki johnsona i jestem bardzo zadowolona te mi najbardziej odpowiadaja :)

maly wczoraj jadl bez kapturka, a dzisiaj tylko z kapturkiem, ja tego nie kumam
 
Moje dziecko tez "kapturkowe" i jak każdy mówi, że przez kapturek trudniej u nas chyba na odwrót. Sutki od laktatora i ciągania już ładnie wyszły (nazywam je moimi i synka DIODAMI). Dziś podałam mu bez kapturka i szybko uchwycił ale nie potrafi ładnie i mocno ssać!!! Tylko ciumka i jak jest pełniejsza pierś to mu leci a jak nie-usypia, tak więc wkładam kapturek i znowu więcej ciągnie a potem znowu usypia, mleko mu bokiem wylatuje. Już 3 tygodnie jestem ciągana za cycki i nadal mnie boli, bardziej boli przez kapturek, no ale cóż! Jak przychodzi pora karmienia moje cycki chcą zwiać. Śmieszne, bo jak przymierzam się do karmienia z moich cycków samo leci mleko, a mam go tak mało, a ono jeszcze ucieka.
 
ulenka - mi sie wydaje ze masz wystarczajacą ilesc mleka, skoro samo leci, tylko Tobie sie wydaje ze jest go mało. A ze sciagnac nie mozesz to tak nieraz jest. Ja w szpitalu myslalam ze laktator elektryczny popsuty bo nie leciala ani kropla ale kolezanka z sali sciagla 100 bez problemu:szok: W domu ttez na poczatku nie moglam sciagnac a maly pil, rosl i ladnie spal wiec mleko bylo:tak: Teraz mi sie ladnie sciaga:szok: nie mam pojecia od czego to zalezalo ale tsak wlasnie mam. Z Zuzia tez tak mialam, sciagalam tylko recznie przez kapturki:tak:

Mi tez tak leci z drugiego, podstawilam raz butelke to 20ml polecialo. Ja mam takie nakladki na piersi na zbieranie mleka to jak karmie to zakladam na drugiego bo inaczek zaraz cala wkladka mok:tak:
cos takiego
Muszle laktacyjne na piersi AVENT (823817176) - Aukcje internetowe Allegro
 
Moje dziecko tez "kapturkowe" i jak każdy mówi, że przez kapturek trudniej u nas chyba na odwrót. Sutki od laktatora i ciągania już ładnie wyszły (nazywam je moimi i synka DIODAMI). Dziś podałam mu bez kapturka i szybko uchwycił ale nie potrafi ładnie i mocno ssać!!! Tylko ciumka i jak jest pełniejsza pierś to mu leci a jak nie-usypia, tak więc wkładam kapturek i znowu więcej ciągnie a potem znowu usypia, mleko mu bokiem wylatuje. Już 3 tygodnie jestem ciągana za cycki i nadal mnie boli, bardziej boli przez kapturek, no ale cóż! Jak przychodzi pora karmienia moje cycki chcą zwiać. Śmieszne, bo jak przymierzam się do karmienia z moich cycków samo leci mleko, a mam go tak mało, a ono jeszcze ucieka.
a bedziesz chciala odstawic synka od kapturka???
jasie zamierzam i mi nie wychodzi
i przez te proby ssania bez kapturka nalyka sie tyle powietrza ze potem strasznie ulewa
jabym strasznie chciala odstawic ten kapturek tylko juz nie wiem jak, niby wiem jak malego podstwaic, gzie chwycic, jak nazolyc na sutek, ale u nas to tylko teoria ktora mija sie z praktyka :crazy::crazy::crazy:
 
reklama
Chciałabym odstawić synka od kapturka ale on mimo, że łądne chwyta brodawkę nie potrafi ładnie ssać i mocno tylko ciumka. Poza tym ten kapturek to fajna sprawa, gdzie ja bym na leżąco tak cycka podała a tak wkładam kapturek, sutek większy i synek zadowolony bo mu łatwiej chwycić i leci!

Wiecie co, ja mam czas na BB jak ściągam laktatorem cycuszki, nie patrzę ile tego leci bo mało :wściekła/y: i się odstresowuje z Wami :-D
 
Do góry