reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

Aniu Mateuszek też czasem, się tylko chce przytulić bo chwyta brodawkę i zamiast pić to się śmieje ale tak jak u ciebie to nasze karmienia nie wyglądają.Jak ma ochotę się napić to pije a nie wygłupia się.Nóżki i rączki są ciągle w ruchu.
 
reklama
ja też myślę o przestaniu karmienia piersią ::) ale cieżko mi to przychodzi,na razie staram się dodawać mleczko modyfikowane do jej dań i czasem daję jej butelkę ,ale i tak głownie pierś :)
 
Ja chcę karmić do roku, na razie mleko jest więc chyba dotrwamy. Zostało tylko 3,5 miesiąca, czyli dosyć krótko, na pewno potem będę tęsknić do tych czasów.
 
Ja tuż po roczku chcę zupełnie przestać karmić. A po wakacjach planuję zostawić już tylko karmienie przy zasypianiu na noc i ewentualnie w nocy, dla własnej wygody.Chociaż ostatnio czasami w nocy Kamil już nie je. Mam nadzieję, że będzie tak coraz częściej. Mleka mam wystarczająco, ale tęsknie już za normalnym wyglądem od pasa w górę ;)
Teraz zastanawiam się jakie mleczko dawać Kamilowi, jak już nie będzie pił mojego ::)
 
Filip ostatnio wypija ponad 1000 ml dziennie ::) tak wlasciwie nocnie,bo w nocy potrafi wypic 270 ml na raz i budzi sie co trzy godziny :mad: takze chyba nie ma reguly. czytalam gdzies,ze zdrowe dziecko samo wie kiedy przestac jesc,takze moze to kwestia dopasowania??
a tak przy okazji-macie jakies pomysly co zrobic zeby przestal jesc w nocy?? probowalam juz herbatek i wody i wszystko na nic. Filip jest duzy i wazy sporo ponad norme,dlatego ze sie taki duzy urodzil, a przez to jedzenie nocne jeszcze bardziej przybiera na wadze. nie chce go utuczyc :(
 
Jowi wypija średnio 180ml za każdym razem tj. jakieś 7 razy w ciągu dnia i jeszcze zjada zupke ok 100ml czyli razem ok 1020ml czyli podobnie jak Filip :) ale pije kaszkę wyłącznie mleczno-ryzową bobovita lub nestle. daję 4 czubate łyżeczki na 100ml wody. Mleka nie daję bo Jowi nie chciała.
 
reklama
cammi widze,ze nie tylko Filip jest malym glodomorkiem ;) z tym,ze on zjada jeszcze oprocz mleczka 120 ml kaszki 100 zupki,100 soczku i do tego ostatnio 400 ml herbatki ::)
 
Do góry