reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią starszaków

juz wiem, w butelce nie moge bo smoczek mi sie popsuje...........
no cuz, moze gdziecs kupie jakies pojemniczki spozywcze nieco taniej :)
 
reklama
Ziu_ta-słuchaj możesz mrozic pokarm , ale w buteleczkach szklanych.Koleżanka mi dała takie buteleczki po jedzonku dla malucha kilku miesięcznego.
Pozdrawiam ciepło!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
qrde dzieki laski :) jutro tarczyn zakupie ;D
co ja bym bez tego forum zrobiła.............................
 
a ja papu nie mroże bo moje bejbe nie pozwala mi nigdzie iść nawet jak ona spi a ja wyjdę przed dom to zaraz ma oczy jak 5 złoty i "łeeeeeeeeeeeeeeee" ja niuńke karmie na bieżąco.
 
Bo moja Julka się przyzwyczaiła że jak tylko pisnie to mama juz jest gotowa dmuchac i chuchac no i sie dziecko zcwaniło i sprawdza czy jestem jak mamy głosu nie słyszy to się wtedy ojciec naskacze nad córką.( a tak swoja droga to jego dziecko tez więc niech czasem nosi) ;) ;D
 
w zwykłych  butelkach też możnaja zamrażałam mleko w butelach plastikowych , tych samych co się karmi ze smoczkiem , tylko smoczek zdejmowałam , dawałam zatyczkę.
 


Jestem mamą 21 miesięcznego chłopczyka. Jeszcze karmię go piersią, planuję jednak w nalbliższym czasie zakończyć karmienie. Próbowałam odstawić synka stopniowo, jednak nie przyniosło to rezultatu. Kolezanka poleciła mi metodę natychmiastowego zakończenia karmienia (zaznaczam, że mój synek wieczorem zasypia przy piersi ) Mam się wyprowadzić z domu, obwinąć się elastycznym bandażem, zostawić dziecko z babciami...................
Drogie mamy jestem tym przerażona. Nie wiem jak zniesie to mój synek, boję się żeby nie dostał jakiegoś urazu psychicznego. Prosze o pomoc i opis reakcji dzieci na tak drastyczne odstawienie od piersi.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry