reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią i mlekiem modyfikowanym

reklama
Karmisz jeszcze? to pierwsze pyt teściowej teraz i przy starszej było :-D jeszcze w nocy karmie i co wieczór powtarzam sobie, że dzisiaj ostatni raz, no ale to zęby wychodzą, to kaszle, to płacze itd itp więć ciężko troche to odstawianie mi idzie.
Dzisiaj otworzyłam nową puszkę hippa mleka i znowu gęste jest, czy to chwilowe zmiana w składzie była no ciekawe (mleko zawsze kupujemy w tym samym sklepie).
 
marcia, malinka, o to, to!!! u mnie takie samo pierwsze pytanie teściowej przy pierwszym dziecku było, teraz już chyba przywykła, że ja tak szybko nie odpuszczam:-D
karmię 4 razy bo nie daję mm, rano i wieczorem pije dużo, w dzień przed spaniem raczej symbolicznie
 
Matma u mnie taki sam schemat. Przed drzemka to symbolicznie, a wieczorem i w nocy normalne karmienia. Na szczescie ostatnio budzi sie raz, sporadycznie dwa razy wiec nie narzekam.
A rodzinka zagaduje bo jak wychodze do pracy to musza go usypiac a on do cyca przyzwyczajony i maja problem.
 
ja karmię rano i wieczorem, chciałabym juz przestać, trochę odsapnąć i drugie robić, ale nie wiem jak, młody butli nie chcę, mm nie chcę, ryżowego albo migdałowego wypije z 30 ml i bez cyca wieczorem nie zaśnie. Pomóżcie mi coś wymyślić bo za 2 miesiące roczek i wtedy już na pewno nie chcę karmić. A u mnie wszyscy mówią: jeszcze nie odstawiaj :-D
 
emka moja starsza to jadła tylko wieczorem przed snem i czasem raz w nocy, po prostu jednego dnia nie dałam i tyle. Wiadomo, było ze 3 dni płaczu i walki, mój m ją nosił na rękach żeby zasnęła, na 4 dzień już się nie obudziła. Aaa i my mamy tak że odkładamy dzieci do łóżeczka i wychodzimy, bez żadnego głaskania, kołysania, bo jak nas widzą to wścieklicy dostają ;)
 
gosha, u mnie to samo z zasypianiem. Cycuś przed snem ale poje i sie wygina, wtedy odkładam do łóżka i wychodzę. Czasem pogada, czasem pojęczy, czasem nawet chwilkę poryczy ale szybciutko usypia; zazwyczaj usypia w ciszy.
Myślę że u mnie z odstawieniem nie byłoby problemów technicznych, bo dla młodego najważniejsze to mieć pełny brzuszek:-). Gorzej byłoby z mlekiem, a jakieś specjalne to nie wiem czy będzie chciał pić, bo podobno niedobre, więc ja karmię cycem jakby nie było dla jego dobra, nie z czystego egoizmu:-p
 
A no to u mnie Młody zasypia wieczorem przy cycu i można gadać, ruszać nim, słuchać muzyki i śpi jak zabity, a bez cyca ryczy nawet godzinę :baffled:
jak był młodszy to nie było problemu, jak chciałam wyjść to dostawał cyca wcześniej a później A go usypiał w 3 minuty, a teraz takie cyrki :no:
Daję sobie jeszcze cały czerwiec, a 8 lipca przyjeżdża moja mama i wtedy mam zamiar pójsć z A na jakąś imprezę :-)
 
No to chyba mogę oznajmić zakończenie karmienia, 4 noc bez cycka uffffff jakoś bezboleśnie, troche z sentymentu szkoda ale ponad 2 lata karmienia mam zaliczone to całkowicie wystarczy. I po południu puszkę hippa 3 testujemy.
 
reklama
Do góry