reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie piersia/butelka, dieta mam:)

reklama
Ja też mam zapasik i sporo mam z samego początku - z pierwszego miesiąca, jak miaąłm nawał, zastanwaim sie tylko czy teraz małemu podpasuje takie mleczko - siarowate jeszcze???
KasiaDe - jak mój mąż albo mam karmili z butelki moim mlekiem niedawno to było różnie - jak raz bylismy w kinie to ledwo 100 ml zjadł z wielkim ociąganiem a drugim razem jak byłam w pracy i tatuś go karmił to 170 wciągnął i mąż po daniu mu 100 ml ściągniętych na bieżąco leciał pędem rozmrażać drugą porcję tak się mały darł :) !!! Pewnie tak jak my - nie zawsze zjadamy tyle samo... mój chyba po południu/wieczorem zjada mniej a w dzien wiecej
 
no co Ty???/ widziałam kiedyś takie rysunki w książce ale jakoś sobie tego nie wypbrazam
jak to robisz i ile udaje Ci sie ściągnąć
 
Basia (Madzia ;-)) nieźle! Mój nie może zjeść na raz nawet 100ml i dlatego pytałam. Ale dopiero 2 razy mu dawałam -przyzwyczajam do butelki na czas kiedy pójdę do pracy.

Beata, no tak normalnie :-) Po prostu masuję piersi a mleczko leci ;-) Dla mnie jest to wygodniejsze, bo nie trzeba potem myć laktatora i wydaje mi się, e o wiele skuteczniejsze... Nie odciagałam jeszcze z pełych piersi, a z taki niepełnych odciągnę 125ml i pewnie poleciałoby więcej...
 
Kasiu De jestes niesamowita z tym odciaganiem recznym, jak ja bym tak chciala :)

Sumko
, to jest marzenie - 24 h snu , Boze kiedy ja przespie cala noc :( ??? Sumko a mozesz powiedziec tak z doswiadczenia kiedy taka pelna dobrze przespana noc wchodzi w gre ? Moze za 6 lat dopiero ? :D (Karmie tylko piersia wiec sprawa utrudniona )
 
A ja się pochwalę że Oleńka ostatnio już mi nocki ładnie przesypia. Karmię ją wieczorem przed spaniem (moim) tak koło 23 i przesypia do 6-7. Śniadanko jada z nami o 7-7.30. No ale i tak dla mnie to niesamowite bo straszny śpioch ze mnie a tak codziennie o 7 pobudka. Ale już się przyzwyczaiłam organizm do 7-8 godzin snu. Ale było ekstremalnie na początku.
 
Aska outada z Bartusiem moja pierwsza przespana noc nastąpiła ok 3 roku życia ;D ;D ;D ;D ale myślę że to sprawa osobnicza. jak widać niektórym koleżankom za BB już to się udaje ( szczęściary ;D )
A u mnie jak się skończyły nocne karmienia, to zaczeły płacze z powodu strachu lub bolesnego rośnięcia, a jeśli chodzi o to drugie to podobno u chłopców jest bardziej nasilone
 
Ja tez marze o przespanej nocy:)))))
Mateo ostatnio bije rekordy snu dziennego, dzisiaj spal 1 godz 40 min, co przy jego drzemkach 35 minutowych to duzooo.
Jestem happy...a na spacerku spal 50 min
A najwazniejsze ze nie budzi sie z wrzaskiem..tylko tak powoli i potrafi czasem sie jeszcze pobawic po przebudzeniu i dopiero pozniej wola cyca:))) To chyba naprawde kolki ida precz!!!
 
reklama
Aniu gratuluje ! Tak to jest u nas mam cycowych ;) Sumko no to poczekamy sobie jeszcze a tak sie cieszylam ze moze juz wkrotce :) Wydaje mi sie ze dzieci butelkowe szybciej przyzwyczajaja sie do spania w nocy bez wolania o jedzonko.Ehhh takim to dobrze ....:)
 
Do góry