reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersia/butelka, dieta mam:)

ja takze jem juz prawie wszystko..i pije codziennie kawe i wszystko jest OK!!- wczoraj wprowadziłam pomidorki -takze - nic Małej nie jest:)
co do czekolady - to mi anastazjolog nawet poleciła- kawałeczek - ale nie gorzkiej..a i banany wcinam!..jedynie unikam truskawek i owoców z duzymi pestkami...ale i to juz niedłguo po6 tyg zaczne wproiwadzac
 
reklama
jednak nie mogę winogron - były zioelonkawe kupy i bek i doepriojak jej pomasowałam brzuszek to się dziecko wypierdziało

Dziś rzodkiewka
 
Mateuszek ma wlasnie gazy, ktore nie chca wyjsc i sie wije i placze..
i przed kazda kupka tez..
a wczoraj mial biegunke, jak mu siknelo z pupci to caly przewijak byl mokry
to chyba po mieszance: jogurt nat z bananem, plakami i otrebami, bo mnie tez przeczyscilo...
nastepne kupki byly z trescia i troche wody..
jak odroznic biegunke od takiego luznego stolca, bo juz nie wiem...
i dzisiaj jem tylko kanapki z wedlina, sucharki i obiad....buuuuu
 
Ta dieta to naprawde indywidualna sprawa. Moj Eliasz dal mi wczoraj popalic, cala noc nieprzespana ale co sie okazalo ! Otoz ma bardzo waska cewke moczowa i prawdopodobnie to jest zrodlem bolu i prezenia , chociaz nie powiem ze z brzuszkiem problemow nie mamy...Bedzie musial miec albo nacinany napletek albo mechanicznie obsuwany przez lekarza. Oby mu tylko ulzylo, dziewczyny koniecznie czesto sprawdzajcie mocz waszych dzieci ( u mojego bialko w moczu ) taki placz moze byc zwiastunem nie kolek ale infekcji ukladu moczowego.
 
No własnie Aniu też się nad tą biegunką zastanawiałam.
Czy ktoś może wie jak powinna wyglądać klasyczna noworodkowa kupka? Bo u nas też jakieś takie rzadkie musztardkowe
 
I ja się zastanawiam. Jak była pediatra na wizycie, to mówiła, że ma wyglądać jak jajecznica.
Mikołaj czasami robi takie właśnie, a czasami własnie bardziej rzadkie, wodniste...
 
podobno takie rzadsze tez sa ok - dopóki nie ma w kupie krwi ani sluz mąga być bardziej wodniste lub bardziej zbite ale zawsze takie musztaedowo- jajecznicowate
 
sumka- klasyczna kupka ma wygladac jak jajecznica
byla u nas pediatra wczoraj i powiedzial ze takie lekko wodniste kupki przy karmieniu piersia sa oki.

dziewczyny w jaki sposob podajecie maluchom espumisal???na piers czy od razu do pyszczka..mam dawac 3x dziennie po 2 krople...
 
Dziewczyny, tak z ciekawości: w jakich pozycjach karmicie Maleństwa?
Ja strasznie lubie na leżąco. nauczyłam sie tak w szpitalu, jak jeszcze nie mogłam swobodnie siedzieć i tak mi najwygodniej. Tym bardziej, że np. w nocy można sie przy tym zdrzemnąć ;D
 
reklama
Ja karmie swoje malenstwo na leżąco i na siedzoąco ale chyba wole na siedząco jak leże to usypiam i mały nało je i budzi sie bardzo często a jak usiąde to dopilnuje zeby sie najadł i idziemy spac

Aniu czemu podajesz espumisal i czy dostałas zalecenie od lekaza czy tak sama dajesz
 
Do góry