reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią/butelką a potem inne jedzonko

reklama
agacinka;
mój niby też mówi, że są większe... może mam zbyt wielkie..oczekiwania :-D
a odnośnie staników - ja też ich nie znoszę i najchętniej chodziłabym bez nich
 
matko kochana ja bez stanika ani rusz:szok: chyba by mi sie cycki o brode obijały przy każdym ruchu :-D albo bym sobie je na brzuchu kładła :-D tak to przynajmniej mi jaka taka talie widać :-D
 
Ja też bez stanika ani rusz. Na noc jestem tylko bez niego narazie. Bo po porodzie jak zacznie się mlekowy wypływ to już nie będzie wyjścia. Na początku ciężko się było przyzwyczaić ale po tym to już jakby była moja druga skóra. ;-):-D:-D:-D
 
póki co tez narazie jeszcze w staniku nie śpie:blink:,ale juz sie rozglądam za jakimś wygodnym, moze coś w stylu sportowym do spania :sorry2:
 
Ja jeszcze kiedyś kupiłam sobie taki wygodny bezszwowy i bez fiszbin. Do chodzenia taki sobie, ale do spania to wygodniutki, bo w ogóle go nie czuć, a że z rozciągliwego materiału, to i biust mi się w niego ciągle jeszcze mieści :-D chociaż już na ostatnią haftkę zapinam ;-)
A ja muszę już spać w staniku, żeby mnie w nocy nie zalało. Ale na razie zamiast wkładek używam płatków kosmetycznych. Co prawda nawet otoczki mi nie zakrywają, ale odkąd tak śpię, to prześcieradło i koszula nocna są suche
 
reklama
Do góry