reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie naszych maluszkow-zaczynamy od nowa ;-)

eijf tak, ciągle karmię. Nie wiem, jak z białkiem. Próbowałam z miesiąc temu dać jej deserek z jogurtem, to ją wysypało. Ale może pić mleko ha i jest ok. Po niektórych pizzach z serem też jest ok
 
reklama
kropa dostaje ze skórką pół czereśni dla Gosi, pól dla mamy:-D
zjada tak może w sumie z 10 szt (20 połówek) i jadłaby dalej, gdybym nie ograniczała:tak:
 
Joaszka, u nas z niekapka nie ma szans, bo z kaszką nie przejdzie - to raz, dwa że on je przed snem, na półleżąco. Z tym odzwyczajaniem to chyba chodzi o dzieci, które do 3 lat cały dzień używają butli - soczki z niej piją, herbatki, czyli ten smok jest ciągle w buzi. A jak wyoije raz dziennie czy nawet dwa, to myślę, ze nie ma tragedii :)
 
Ja poki co nie przejmuje sie ze ktos mi kaze oduczac dziecko od butelki.spokojnie daje.sama z siostra tez dlugo butle ciagnelysmy o ile pamietam.No a reszte mala spokojnie nauczy sie w swoim czasie,zreszta juz teraz picie ze szklanki jak jej przytrzymam wychodzi bardzo ladnie.a co do niekapka to mozemy w sumie tez sprobowac.
 
u nas butla ;-) przecież to jeszcze niemowlaki są. Nie zabierajmy im atrakcji :-)
Mam kubek treningowy i daję z niego wodę. Ale troszkę wypije a potem wsadzi rękę i miesza...
 
a moje dziecie nigdy nie piło z butelki. Była tak przyzwyczajona do cyca, że jak zaczęłam dopajać, miałam straszny problem. Niekapek okazął się klapą. Kupiłam więc kapek, taki Kubek Tomme Tippee pierwszy kubek 4m+ 190ml (1669154266) - Aukcje internetowe Allegro Picie leci, jak tylko przechylić kubeczek. Korzystamy do dziś.
A kaszki jemy od początku łyżeczką. W sumie, to ostatnio nie jemy kaszek... bo wszelkie niemowlęce papki, tj.kaszki, zupki są bee.... Woli "dorosłe" żarcie.:eek:
 
moja nadal nie gardzi niczym:) buzia szeroko otwarta do kazdego jedzenia.rano spieszylam sie do dentysty wiec w drodze zjadla kromke suchego chleba i ciastko marchewkowe.Po poludniu jagody,maliny,jezyny i jablko (z lekka kwasne to wyszlo),wieczorem ryba z marchewka groszkiem i ziemniakiem.wrabala talerz jaki moglby zjesc dorosly...a jak widzi mleko to sie cala trzesie,niecierpliwi i bron boze jej nie daj w przeciagu kilku sekund.jak juz dostanie to czesto najpierw triumfalnie sie zasmieje...
 
reklama
Moja podobnie,gardzi kaszką i mleczkiem.Mleko ewentualnie pije tylko w nocy jak się przebudzi i nie jest chyba do końca świadoma co pije ;p Za to wszystko inne wpiernicza aż jej się uszy trzęsą.Jak na razie nie pogardziła niczym!Oby tak dalej ;)
 
Do góry