reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych bąbelków

reklama
Stasiek od kilku dni nie ma w ogóle apetytu:no::-(
Do tej pory jadł wszystko chetnie i dużo, a teraz każde jego karmienie to istna męczarnia. Jedna osoba karmi, druga musi odstawiać show, bo inaczaj buzia w kłódkę i nic nie zje:-( zaczął tez pluć jedzeniem:crazy:, zastanawiam się nad zakupem fartucha i okularów ochronnych:dry:
 
Toska-A czy przez przypadek Stasiek nie widzial sie po kryjomu gdzies z moją Amelka?:-D
My od 2 tygodni tylko na mleku bo ksiezniczka obrazona na calą reszte:baffled:
 
elmaluszek, może się porozumieli telepatycznie i Stasiek postanowił iść na dietę:-D:-D:-D

A tak na poważnie, to chyba znalazłam powód, a już napewno znalazłam sposób na mojego niejadka:tak: Powód: zęby (wyszły trzy na górze + przebijaja się dwójki dolne). Sposób: reklamy w telewizji:laugh2: Jak go karmimy w trakcie reklam je pięknie, tylko reklamy sie skończą zaczyna marudzić, grymasić, pluć itd. (teoria potwierdzona kilkudniową obserwacją;-))
No i potwierdza się powiedzenie: nigdy nie mów nigdy, ja - wielki przeciwnik telewizji (zarzekałam się, że Staś nie bedzie jej oglądał do 3 roku życia:dry:) puszczam dziecku reklamy kilka razy dziennie:zawstydzona/y::sorry2:
 
Elmaluszku a czy z piciem u Amelki nadal lipa? Tak sobie pomyślałam jak to było u nas. Zuzka długo nie chciała nic pić, a próbowałam z trzech różnych kubków niekapków. Potem z butelki Nuby i nic. A w kinie podpatrzyłąm starsze dzieciaki pijące z bidoników przez słomkę i kupiłam taki. Nauka trwała 3dni. Teraz mała Zu wypija min 100ml dziennie. Ciągnie przez słomkę jak zawodowiec.
Więc tak jakoś pomyślałam...​
 
Anielap-Kubkow kubeczkow i innych cudow na kiju mamy mnostwo.Pozzatym 20 smakow herbatek .I tak po wolutku popija moja kruszyna.Czasem 100ml na dobe czasem 50 ml.Roznie to bywa.Ale cos juz ruszylo powoli.Ale bidonu to przyznam nie mamy.Ach sprobuje tysz;-)
 
elmaluszek Piotruś też pije wyłącznie przez słomkę - wszystkie inne "cuda" olewał :tak:

toska reklama rules! :-D Piotruś z każdego kąta mieszkania usłyszy zwiastun reklam i wykręca główkę niemożebnie :-D Chyba podprogowo na dzieci działają :dry:
 
Od wczoraj Amelka jest na butli.jestem zdziwiona ze przystosowala sie baz mrugniecia okiem!Bo juz kilka miesiecy temu zaliczylysmy probe odstawiania od cyca ale jak tylko widziala ze butla jest biala zaciskala usteczka....moze nie byla gotowa...a teraz pelna radosc.

Ciesze sie bardzo!Jestem wolna i moze apetyt mi zmaleje:zawstydzona/y:
Teraz juz nie ma wymowek,musze sie odchudzac:tak:
 
reklama
Do góry