reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie maluszków

Trina- no wlasnie szukalam po necie i pisalo raz tak, raz tak:/ a po tej mieszance mala spala 4 godz, pieknie jej sie odbijalo! Tylko boje sie zeby jej nic nie zrobic:/ te mleka to sa inne firmy jedno jest gallia a drugie nestlle
 
reklama
Magda - no to chyba już po ptokach :-) jak już wprowadziłaś nowe mleczko i jest dobrze, to ich nie mieszaj.
 
Trina- mala miala pierwsze gallie- zwracala... Pozniej nestle na reflux zoladka i hipoallergiczne- miala okropne wzdecia, nie mogla spac. Dopiero jak jej dalam 2 lyzeczki galli i 1 nestle to ladnie jej sie odbijalo i pieknie spala! Teraz szukam nestle hipoallergiczne i nie moge znalezc:/ bo takie miala na wypisie ze szpitala tyle ze w aptece go nie mieli to farmaceutka dala niby odpowiednik tego mleka czyli gallie ( tyle, ze ona nie jest ha):/ a my nie zwrocilismy uwagi! Teraz wrocilysmy do galli i dlugo ja nosze zeby sie kilka razy odbilo! Jutro ide szukac wszedzie nestle ha!!
 
a ja jeszcze co do tych woreczków TUFI na pokarm, bo zakupiłam i przyszły już, czy one są jednorazowego użytku czy można je wiele razy napełniać?
 
Chyba zrobiłam błąd podając butelkę małemu. Teraz podaje mu chcą a on cmoknie tylko i wyplowa. Przy każdym karmieniu jest 20 do 40 min płaczu, cmokania i znowu płaczu i tak w kółko :( Ze względu na problem z serduszkiem nie moze zdać dłużej niz 30 min wiec miał założona sąde do noska no i tak ssal pierś 30 min a potem reszta przez sade, no ale jak jestesmy na kontrolach to butelka duzo ułatwiają, no i mały chyba juz sie przyzwyczaił, zwłaszcza ze z chcą leci słabiej. No a od wczoraj nie ma juz sady ( zreszta sam sobie ja wyrwał) np ilekaze stwierdzili ze moze jesc 15 min z cyca a potem butla no ale juz sama nie wiem co lepsze. Dzisiaj juz go pszukiwalam no i dałam zniknąć z butli i od razu cyc nk to sie udało .
No ale chyba zaczekam do poniedziałku jak dalej będzie problem z cyca to chyba pojedziemy zakładać sąde spowrotem.
A moze zostać przy butli i tak mleko będzie moje bo ściągam tylko czy laktacje mi nie zaniknie, lub sie nie zmniejszy, a zależy mi na tym aby pił moje mleczko. No ale tez o ile łatwiej mu sie oddycha bez tego gadostwa w nosku. Juz sama nie wiem co lepsze :(
 
Niunia wisi mi caly czas na cycku, troszke mnie to przeraza ale podobno to mija :) wierze, ze tak...
 
Niunia wisi mi caly czas na cycku, troszke mnie to przeraza ale podobno to mija :) wierze, ze tak...

Dee powodzenia ;) my to sie mamy z tym karmieniem.
Ja to bym chciała zeby mój synek tak powiatem na cycu :D

Dzisiaj go tak oszukalam :) najpierw cyca- nie chciał , to ja butla i znowu cyca :) jak złapał to puścić nie chciał :)
 
bliznak ja karmię od około 2 tyg tylko i wyłącznie butelką z odciągniętym swoim mleczkiem i na razie laktacja nie zniknęła a mleczka jest cały czas tyle samo a od paru dni nawet widzę że czasami w ciągu dnia jest trochę więcej... mam nadzieję że laktacja nie zniknie :)

Dee trzymam kciuki za udane karmienie :*
 
Karola2 a czemu karmisz tylko butelka? Zrezygnowalas całkowicie z przystawiania do piersi? Jaka masz butelkę?

Ubaw troszke lepiej z dnia na dzień zacza chwytac piers. Albo to ja jestem panikara, albo mały sie ze mną droczy :D
 
reklama
my na razie tylko na cycu:) ale mały łapie dużo powietrza i ma problem z odbijaniem:( a potem kolka..ale dajemy radę. Mam nadzieję, że cycek wystarczy. Dodatkowo po karmieniu dostaje glukozę ze względu na żółtaczkę. Rośnie jak szalony, kilogram już przytył.
Dziewczynki co polecacie na kolkę?? mój m kupił w aptece espumisan.. i nawet pomaga, oczywiście stosujemy go w ostateczności.
 
Do góry