reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie maluszków

reklama
Dzisiaj rozmawiałam z położną, zapalenia piersi nie mam, mały ładnie łapie cycka (dobrze go przystawiam) po prostu tak mnie gryzie mam aż strupki na brodawkach. No i czasem robi mi się zastój pokarmu - co mnie boli. Powiedziała abym robiła sobie okłady z kapusty i smarowała maścią sutki.
Kubusia ważyłam 10.02 i ważył 3225, a dzisiaj ważył 3455 :D i jest tylko na moim mleku ;)

Blair
- to najważniejsze, że przybiera ;) niech zdrowo Wam rośnie

kurcze ja tez ma takie male strupki :sorry2: myslalam,z e to od zlego przystawiania ale w sumie wydaje mi sie ze dobrze to robie :sorry:
Dziewczyny a po co konkretnie sa te nakladki??
Ja moge juz wyrazic opinie na temat laktatora TT :-) swietny jest!!! nic dodac nic ujac :-) i podoba mi sie to, ze pojemniczek mozna wlozyc do butelki i odciagac wprost do pojemniczka :-)
ja dzis meza wyslalam po woreczki na pokarm ale niestety w zadnej aptece nie ma :confused: tez musze na all zamowic, a nie wiecie czy te pojemniczki tez mozna zamrazac?? czy tylko w woreczkach?
 
kurcze ja tez ma takie male strupki :sorry2: myslalam,z e to od zlego przystawiania ale w sumie wydaje mi sie ze dobrze to robie :sorry:
Dziewczyny a po co konkretnie sa te nakladki??
Ja moge juz wyrazic opinie na temat laktatora TT :-) swietny jest!!! nic dodac nic ujac :-) i podoba mi sie to, ze pojemniczek mozna wlozyc do butelki i odciagac wprost do pojemniczka :-)
ja dzis meza wyslalam po woreczki na pokarm ale niestety w zadnej aptece nie ma :confused: tez musze na all zamowic, a nie wiecie czy te pojemniczki tez mozna zamrazac?? czy tylko w woreczkach?

Każda firma tak ma ze jej pojemniczki i butelki pasuja do laktatora, Pojemniki aventa można mrozić wiec myślę ze I TT tez. Medeli też mozna było :). Juz nie pamietam jakiej firmy ale byly tez woreczki pasujące do laktatorów.

A woreczki na pokarm dostaniesz w sklepach z butelkami i akcesoriami dla niemowląt ( moze i w smyku bedą)
 
Ostatnia edycja:
woreczki Medeli pasują do laktatora, ale z moich wyliczeń dla Medeli wychodzi ze bardziej opłaca się kupić butelki i w nich mrozić, bo woreczki całkiem drogo wychodzą i są tylko jednorazowe
 
Ja moge juz wyrazic opinie na temat laktatora TT :-) swietny jest!!! nic dodac nic ujac :-) i podoba mi sie to, ze pojemniczek mozna wlozyc do butelki i odciagac wprost do pojemniczka :-)
ja dzis meza wyslalam po woreczki na pokarm ale niestety w zadnej aptece nie ma :confused: tez musze na all zamowic, a nie wiecie czy te pojemniczki tez mozna zamrazac?? czy tylko w woreczkach?

w pojemniczkach można zamrażać :) właśnie po to są :)
 
dzieki :-) myslalam ze tylko w lodowce mozna w nich mleczko przechowywac :-) te pojemniczki chyba wygodniejsze sa od woreczkow co??
 
ja uzywam zwykle butelki, w nich zbieram i mroze, potem wystarczy tylko smoka zalozyc i gotowe - bez przelewania i innych cyrkow
 
a ja używam właśnie tych pojemniczków.. łatwo się podgrzewa w kubku :p a później pojemniczek wkładam do środka butelki TT :)
 
reklama
Magda - wiem, że jak się przechodzi np z 1 na 2, to stopniowo po 1 miarce się podmienia, pewnie z tym jest tak samo.
 
Do góry