reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

reklama
tez lubi w ogole z deserkow to wszystko prawie je...poza jabłko z dynia :)

dałam gluten reakcji brak wiec na razie sie ciesze. Zjadł z kurczakiem cały słoik i doprawił poł słoiczka remu z marchwi. Tak polubił obiadki:)
za to ostatnio dała mu moja sis troche biszopta na jezyk i biedak nie poradzil sobie i mial odruch wymiotny czego efektem byl zwrot całej kaszki
 
mój Mix uwielbia wszystko co marchewkowe :-D a deserki to jadłby non stop... dziś opędzlował słoiczek "banan-jabłko-brzoskwinia" i doprawił połową słoiczka kremu morelowego :-)

nie wiem co z tym glutenem u nas... boję się że ma uczulenie nań...bo kupki po nim ciemne ech...:dry:
 
u nas jednak uczulenie bylo od syropkow, nie wiem tylko od ktorego bo w sobote zauwazylam krostki na pupie a pupa nie ma kontaktu z pranym ubraniem wiec wyeliminowalam proszek, a po odstawieniu syropkow krostki zaczely blednąc, mielismy drosetux i pulneo, nie mam pojecia ktory to uczulil, nawet mu sie katarek zrobil, ale ze 2-3 dni mial nos troche przytkany i wiecej sluzowki w nosku a wczoraj juz zdecydowanie lepiej bylo codzien wymieniamy mu czosnek nad lozeczkiem, wiec albo to pomaga albo katarek wyszedl z uczulenia, martwi mnie tylko ze maly jednak w dalszym ciągu kaszle i chyba znowu bede musiala do lekarza z nim pojsc
 
uczulenie na gluten na pewno sie nie objawia ciemnymi kupkami:D

Raczej ostrymi strzelajacymi pienistymi,wodnistymi kupami ktore do tego niemilosiernie smierdzą:p mam nadzieje,ze dokladnie napisalam


a ciemne kupki to za pewne z powodu żelaza zawartego w miesie ,żóltku czy tam szpinaku nawet.
 
Ostatnia edycja:
Franulek zjadł dziś na obiadek cały duży słoiczek rosołku z kurczaka z kaszką manną hippa, dodałam do tego jeszcze żółtko - chyba mu smakowało, zresztą sama też spróbowałam i nie było takie tragiczne
 
A my od niedawna jemy coś poza mleczkiem i co?? Myślałam, że będę gotować dla Basi, tym bardziej, że mam warzywa z działki od teściowej a moja Basia co?? Bleee:-( niestety. Na razie smakują jej słoiczki marchewka, marchewka z ziemniakami, marchewka i jabłko, a dynia też jest bleee. Miałyście podobnie, że dzieci ze słoiczka marchewkę bardzo chętnie a taką ugotowaną to już nie?? Ciekawa jestem od czego to zależy
 
reklama
Do góry