reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

A moje dziecko dzisiaj rozkoszowalo sie delicją.

Wpadla do mnie kumpela z 2 letnia coreczką.I Oliwka poczestowala Jasia delicją,nawet nie zauwazylysmy kiedy,ale slysze takie mlaskanie patrze a on delicje wcina pol zjadl.Ale jak zajadal no normalnie wsysal sie w nią haha.Ale nie dobra mama zabrala/
 
reklama
mój nie przepada za obiadkami w słoiczku... zjada je na raty... najpierw mu daje na obiad to zje więcej niż pół i za pół godziny dokańcza słoik... za to z deserkami nie ma problemu :-D:-D:-D
 
delicja ojej rarytas przy tym całym zaręłku niemowlęcym :)
Ja juz nie przesadzam tak z tym jedzeniem i lizał lizaka, danonka lyzeczke zjadł:) W ogole dałam mu torta do podotykania ale mial mine dziwna jak mial galaretke zimna w rekach hehe
 
ja warzywa gotowałam w skórkach, tylko przedtem porządnie szorowałam szczoteczką.

Ol dzis bez apetytu :-(

kupiłam jej dzis orkiszowe ciasteczka jabłkowe, ale nie dałam, bo nie zjadła obiadu ;-)
 
oj a moj uwielbia jak moze jesc nasze jedzenie i to najlepiej jak dostanie na talerzu i cale lapska moze w nie wsadzic jaką ma wtedy frajde, gorzej z mamusią bo wszystko wkolo brudne i dziecko potem trzeba szorowac z okruszkow ;)
 
dziś moje dziecko dostanie utarte jabłuszko :) a tak to zawsze słoiczkowe :) zobaczymy

teściowa kupiła szklaną tarkę i wynalazła jabłuszka bez oprysków i nawozów :)
 
moja Lila ostatnio bez apetytu, no ale to pewnie przez przeziębienie. A tak to u nas deserki ze słoiczka kiepsko, a najlepszy deser to skrobane łyżeczką jabłuszko, albo banan.
 
czy któras z was podawała moze dziecku jogurt naturalny, jeśli tak to jakiej firmy?? ja poki co podaje te specjalne dla dzieci ewentualnie owocka z kompotu do tego dorzucam, ale sie zastanawiam czy taki naturalny jogurt z owockiem z kompotu moge podac
 
reklama
Katreinka ja podawalam danona ale sie zajadał! do tego banana czy sliwke pychotka:p

A moj Janko dzisiaj na sniadanie dostal jajeczniczke na maselku znaczy z samego zoltka.Jajko mega ekologiczne bo z moich kurek:D

ALe sie zajadal
 
Do góry