reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

A my w weekend nakupowaliśmy słoiczków i soczków, kaszek i kleików:-) ale jeszcze troszkę poczekamy. Aż się stresuję. Wasze dzieciaczki już wszystko jedzą a u nas się dopiero zacznie, a tyle tego wszystkiego jest, że można zwrotu głowy dostać...
 
reklama
Widze, ze u Was menu urozmaicone:) u nas narazie marcheweczka, zupka jarzynowa, brokuly i oczywiscie jabluszka, gruszki i jagody:)) Czy po brokulach moga byc zielone kupki??
AA i Oli posmakowala herbatka jablko melisa:)
 
A my dziś na obiadek rybka z pomidorkiem, ale smakowało mmm cały słoiczek i do tego popity nektarkiem z jabłka i banana. Kupka od razu po tym była, a mały przeszczęśliwy tak mu wszystko smakowało.:tak:
 
A Olek juz je ziemniaka, dynię, jabłko i gruszkę. Ale z gruszki na jakiś czas zrezygnujemy, bo ma zatwardzenie. Biedak piąty dzień się męczy i nie może się normalnie załatwić, tylko bobki z wysiłkiem:-( i jeszcze bąki go przez to męczą, noce też ma przez to niespokojne:// może teraz mu wprowadzę śliwkę, to powinno pomóc;-)
 
A ile wasze dzieciaki zjadają naraz? Chodzi mi o te początkujące. Bo mój to parę łyżeczek zje i już mu się nudzi...

U Olka to est różnie i zależy co je. Samego ziemniaka to tylko pare łyżeczek i koniec. Ziemniaka z dynią potrafi zjeść cały słoiczek, ale np. w sobotę zjadł dosłownie ze 4 łyżeczki i więcej nie chciał. Także różnie jest u nas, zależy od humoru;-)
 
DSC_1229.jpg Dieta dla piersiowych - poczytajcie zainteresowane Marcóweczki
 
reklama
jedzenie mojego synka dziś:8-120ml mm,12-kilka łyżeczek zupki z kalafira (płacz)i pół słoika hipp owoce&zboża, 15-90ml mm, super - stwierdziłam, że dam mu jeść dopiero ok 19.30 po kąpieli, może chętniej mi zje....a my też jutro rybkę po raz pierwszy będziemy jeść
 
Do góry