reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

Witaj nie wiem jakiego mleczka stosujesz ale ja stosuje Bebiko2 na dobry sen. Jest to mleczko od razu z kleikiem kukurydzianym i ryżowym. Moja niunia przesypia cale nocki dzieki niemu.... Moze sprobuj :)
 
reklama
ja nie zageszczam mleka, po prostu daje Mlodemu kaszke na 100ml mleka plus jakies owoce (razem ze 150 ml by bylo) i daje lyzeczka. I tak przebudza sie w nocy czesto, ale nie na karmienie, bo karmie tylko 2 razy w nocy (o polnocy i o 4 nad ranem, kladzie sie spac o 7).
 
Zanim mojej przypadlo to mleczko to do zwyklego na 50ml dodawalam lyzeczke stołowa kleiku ryzowego....Ale sprobuj smakowa kaszke :)
 
maricaa ma rację to mit, który między bajki można włożyć, ja dawałam Poli kaszkę na noc tak gęstą że łyżka stała i nic to nie pomogło. teraz zjada 240 mleka i do tego dodaję małą łyżeczkę kaszki bananowej ale tylko dla smaku. przesypia całą noc od 20 do 7 rano
 
u nas rewelacją obecnie robią te paluchy chrupki kukurydziane, mały jak stary zjada i sobie z nim radzi, już wie co mam do raczki wkłada :)


a mam pytanie czym najlepiej zagęścić mleczko na noc? bo łobuz wybudza mi się ostatnio w nocy co mu się od kilku miesięcy nie zdarzało :)

kleik ryżany?
Kaszka?

co jest najlepsze?

eh te forum co gdyby nie wy.
ja dodaję trochę bananowej ryżowej kaszki lub inny smak, ale pediatra mówiła mi, że zagęszczanie nocnego posiłku nie ma wpływu na sen tak ja te wszystkie płyny do kapieli na dobry sen itp
 
reklama
ja muszę zmienić Frankowi smak kaszki bo tylko banan i malinka jest ok,jabłko odpada, może kupię tę co mówisz Marciaa bo chyba też raczej słodkawa, albo moze morelową,nie wiem, hipp ma truskawkową po 5 miesiącu, ale boje się ją podać
 
Do góry