reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

Po dzisiejszej wizycie u lekarza jestem załamana. Pytam się czy skoro dobrze przybiera to mam na samej piersi do końca 6 miesiąca. A ona do mnie, że jak to czy nie wiem, że już w 5 miesiącu wprowadza się kaszki, zupki itd. A ja na to, że obecnie mówi się, że przez pierwszych 6 miesięcy tylko pierś. A ona, no to pozmieniali? Wydłużyli karmienie tylko piersią? No to mam zrobić jak uważam, jak Basia się najada i głodna nie jest to mogę zostać tylko na piersi:szok: w tej sytuacji stwierdziłam, że pytanie o gluten jest bezcelowe...
 
reklama
Po dzisiejszej wizycie u lekarza jestem załamana. Pytam się czy skoro dobrze przybiera to mam na samej piersi do końca 6 miesiąca. A ona do mnie, że jak to czy nie wiem, że już w 5 miesiącu wprowadza się kaszki, zupki itd. A ja na to, że obecnie mówi się, że przez pierwszych 6 miesięcy tylko pierś. A ona, no to pozmieniali? Wydłużyli karmienie tylko piersią? No to mam zrobić jak uważam, jak Basia się najada i głodna nie jest to mogę zostać tylko na piersi:szok: w tej sytuacji stwierdziłam, że pytanie o gluten jest bezcelowe...

Ja jutro sie dokładnie spytam pediatry jak długo ma Bartus pic bebilon pepti i jakie obiadki.
 
dziewczyny, nie stresujcie się, róbcie, jak wy uważacie, bo każdy lekarz mówi co innego.

To jest racja,ja chce poczekac z wprowadzeniem jedzonka bo chce zeby pediatra zobaczyła Bartusia,a tak to bede raczej dawac jak ja uwazam,bo moze byc tak ze i pediatra moze nie wiedziec co jest dobre dla twojego dziecka.
 
ja jestem zdania,ze te wszystkie schematy to sie kupy nie trzymaja.Jedno dziecko w wieku 2 miesiecy bedzie juz gotowe na marchewkowe rewolucje a drugie 5 miesieczne bedzie po marchewce ulewalo czy Bog wie jeszcze co.

U nas dzisiaj byla dynia z ziemniakiem -REWELKA.

Za to po wczorajszym szpianku mielismy zieloną kupkę:D
 
ja jestem zdania,ze te wszystkie schematy to sie kupy nie trzymaja.Jedno dziecko w wieku 2 miesiecy bedzie juz gotowe na marchewkowe rewolucje a drugie 5 miesieczne bedzie po marchewce ulewalo czy Bog wie jeszcze co.

U nas dzisiaj byla dynia z ziemniakiem -REWELKA.

Za to po wczorajszym szpianku mielismy zieloną kupkę:D
u nas dynia też robi furorę, a szpinaku jeszcze nie jedliśmy
 
u nas dziś poraz pierwszy ziemniaczki ze szpinakiem:-)jak podajecie swoim dzieciaczkom zupki i deserki na ile po i przed mlekiem?
 
a ja mojemu dyni nie dawałam i raczej nie dam, ja zachowuje taką zasade, że ja dyni nie jadam ani nikt z mojej rodziny i znajomych z dyni nic nie gotuje, wiec nie bede jej dziecku podawac
 
Hej dziewczyny straaasznie dawno tutaj ostatnio zagladalam. Przepraszam jesli ten temat juz byl, ale nie dam rady nadrobic. Mam pytanie do dziewczyn, ktore jeszcze karmia piersia. Czy jak wasze dzieciaczki skonczyly 4 m-c to zaczelyscie im podawac jakies deserki itp itd?Bo ja co prawda zaczelam cos tam wprowadzac do diety mojej corci, ale slyszalam, ze dzieci karmione piersia powinny do 6 m-c byc tylko na samej piersi. A jak tam z zabkami u waszych pociech? Mojej od piatku idzie zabek na dole i nawet nie jest marudna ani nic takiego. Mąż przypadkiem zauwazyl ten zabek jak malutka se do niego usmiechala:)
 
reklama
katarinka a co jest z dynią nie taK??

Ja tez sama dyni nigdy nie jadlam,ale dlaczego mam tego dziecku nie dac? kaszek tez w domku nikt nie jada a maly pewnie jesc kiedys bedzie:D
 
Do góry