reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

reklama
ja kupuje kaszki bezsmakowe i dodaje zmiksowanego dzemu bo mam ich pelno w piwnicy, na noc je tylko kaszke z lipą bo strasznie ją lubi

Tabasia mysle ze mozesz mrozic w sloiczkach tylko ich nie zakrecaj, zakrec dopiero jak ci sie zamrozi zeby nie rozsadzilo sloiczka

ja tak robie, mroze tylko w plastikowych pojemniczkach, a zawsze wyciągam wieczorem wstawiam do lodowki i przed podaniem podgrzewam, a czasem wyciągam rano i tez do lodowki wstawiam najwyzej pozniej rozmraza sie w kapieli wodnej, nawet dobrze sie sprawdza ten system
 
Dzieki za rady :) faktycznie dobry pomysl z tym rozmrazaniem na noc w lodowce :) tylko zmartwilyscie mnie, zeby za dlugo nie trzymac w zamrazalce, ja myslalam, ze nagotuje na miesiac :D:D:D
 
reklama
Tabasia moim zdaniem można trzymać miesiąc. Skoro odciągnięte mleko można było pół roku to czemu by nie. Jeśli mogę coś zaproponować to możesz też mrozić w zwykłych jednorazowych plastikowych kubeczkach przykrytych folią spożywczą lub aluminiową. My tak robimy z truskawkami w lato jak mamy za dużo by przejeść. Mielimy je i do kubeczków i tak stoją czasem nawet rok i nic im nie jest :-)
 
Do góry