reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

ionka a ta lasagna to hippa przypadkiem?bo ja dalam ja ostatnio Mlodemu to zjadl tez bardzo ladnie, nawet te faktycznie duze kawalki makaronu...

tak, własnie ten obiadek :-) Redan zjadł Ci ten ogromniasty makaron?? wow! :-)

Po zrobieniu :) Robię na oko -wsypuję trochę kaszki i dolewam wody żeby konsystencja była ok. Tylko nie pytaj jaką pojemność mają moje filiżanki :D

:-) no juz aż taka dociekliwa nie jestem ;-)

generalnie mam schizę, że Ola za mało je i dlatego tak dopytuję. chociaż dziś bez słowa protestu zjadła pół śniadania :-)
wczoraj pierwszy raz zjadła cząstke mandarynki, ale miała minę :-D no ale raczej przypadło do gustu :-) i jeszcze trochę ananasa, baaardzo posmakował :-)

próbowałyście dawać truskawki??
 
reklama
ionka tak zjadl, nawet sama sie zdziwilam, bo kawalki warzyw to nie trawi....

ja z cytrusami i truskawkami chce jeszcze troche poczekac, maliny Mlodego uczulily jak dalam mu miesiac temu, ale w tym tygodniu dalam znowu i nic nie wyskoczylo...wiec troche za wczesnie moze mu dalam, wiec z reszta chce troche poczekac...
 
Marcia no moj juz na maksa gryzie dzisiaj krakersy jadl ale takie nie słone .W ogole jedzenie kawałów ma opracowane do perfekcji.A chleba na sniadanie zje taka duzą kromke bez skor oczywiscie.

Blu no nie ma to jak Babcia w pokoju obok.Ja jak zajecia mam co 2 tygodnie to wstaje o 6 i to dla mnie katorga jest

co do owoców to Janko jadl juz i pomarancze i kiwi i mango,winogrona tez jadl i zadnych uczulen nie ma w ogole moje dziecie jest anty uczuleniowe wszystko toleruje
 
My z jedzeniem problemu nie mamy :)
Rano 8-9 butla 200ml :)
11-12 obiad 300 gram :) je wszystko
16:00 Jakis deserek :)150-200 gram
Jak marudzi to dostanie butle 120ml ale coraz zadziej :)
20-21 kaszka wieloowocowa 140 ml jemy lyzeczka i nieraz butla jeszcze 90.120 ml i lulu do samego rana :)


 
no to faktycznie nie możesz narzekac na brak apetytu.

wczoraj Ol wciągnęła 220ml obiadu!! znowu dałam jej tą lazagne ale domieszałam jeszcze mięska. no ale codziennie dawać chyba nie moge tego samego? ;-)

truskawki są beeeee :eek:
 
dziewczyny bo widzę że WAsze maluchy też chlebek lubią:) czy dajecie biały czy ciemny typu graham , bo u mnie mała uwielbia ale z ziarnami i jak by mogła to by tylko taki jadła, tylko nie wiem jak u takich maluchów z takim chlebkiem, cy można codziennie po kromeczce czy mogę dwa razy dziennie?
 
reklama
Do góry