reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

reklama
Wama, a jak ten kleik podajesz? Na wodzie, czy odciągasz pokarm?

Mnie się nie chce odciągać, więc wprowadziłam małemu na razie Sinlac i dzisiaj dodałam łyżkę kaszki Nestle 8 zbóż (w ramach ekspozycji na gluten). Tzn łyżkę Sinlacu zastępuję łyżką tej kaszki. A poza tym trzeci dzień jedliśmy marchewkę i w końcu się udało dokończyć słoiczek ;)
 
No i mamy krostki... Marchewkowa z ryżem miała seler i sok z winogron... zgaduj zgadula co uczula...ECH....gapa bo nie spojrzałam na skład ....Ale wcinamy SINLAC jak i WAMA i jest ok. (starsza tylko na tym jechała.. placuszki, do zupki i jako kaszkę) A najlepiej wchodzi Banan.. jabłuszko z bananem , kaszka z bananem, banan...:tak:
 
Ja w tym tygodniu wprowadziłam Olkowi gruszkę, niby wszystko ok, ale Olek ma po niej zatwardzenie:///, pierwszy raz Olek ma zatwardzenie. Nie wiem jak mu mogę pomóc. Dzisiaj zrobił wkońcu kupkę, ale się namęczył przy tym strasznie, no i trudno mi powiedzieć czy załatwił się so końca.
 
A u nas na policzku wyskoczyło uczulenie, krosteczki i plamki, tylko nie wiem po czym, dwa dni temu dostała pierwszy raz kaszkę mleczną truskawkową i danie z rybką, podejrzewam, że to po kaszce.
 
blueberry odciagam pokarm czasami, bo ostatnio Polcia mnie tak okrutnie szczypie ze mam siniaki na piersiach, po za tym czesto mam tak ze mam duzo pokarmu a ona akurat nie chce jesc, albo jak chce jesc to ja nie mam. Staram sie ja przystawiac jak najczesciej, ale niestety czesto podaje tez butelke, ostatnie dwa dni, mala ledwo co je, strajk glodowy urzadza. Aha no i odciagniety pokarm mieszkam z kleikiem ryzowym bobovita. Dzis chcialam podac malej jablko ale mnie nim oplula i stwierdzilam ze poczekam az wroci jej apetyt.

Sylusia bo banan najlepszy na swiecie, co prawda moja Pola jeszcze go nie probowala, ale ja jak mialam nascie lat, to sobie bardzo czesto kupowalam sloiczki gerbera 3 samego banana... tak zamiast jogurtu, uwielbiam.
 
Wama, odciąganie rozregulowuje laktację, pewnie dlatego masz takie przeboje. Ja już od dawna nie mam uczucia pełnych piersi, czuję napływ pokarmu tylko wtedy jak mały ssie.

Dzisiaj była marchew z ziemniakami i nie podeszła. Może dlatego że nie podgrzana? Ja już zaczynam się oczywiście stresować, bo bym chciała żeby młody wszystko wciągał z apetytem i prosił o dokładkę ;)
 
reklama
blu pomału daj Adasiowi czas do namysłu, jak dziś nie bardzo to może jutro lub pojutrze wsunie cały słoiczek.

ja dziś znowu ugotowałam króliczka z dynią i pomidorkiem i Pola zjadła całą miseczkę a jak mlaskała przy tym :)
jutro same jarzynki a we wtorek chcę wprowadzić rybkę
 
Do góry