reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

U mnie malutkiej niestety słoiczki nie smakują wiec gotuje sama :) Fakt faktem taniej wychodzi i cmokaniem dostaje uznanie co do mojego gotowania. Zastanawiam się czy można już dodawać buraczka?? Może bylo na ten temat ale ciezko mi jest wszystko przeczytac:sorry2: Pozdrowionka
ja gotowałam w tym tyg buraczka, wszystko ok a jak smakowało:tak:
 
reklama
a ja zrobiłam dziś zupkę dla małej i dodałam ćwiarteczkę małego pomidorka, oczywiście z naszej działki. zobaczymy czy coś nam jutro wyskoczy bo zupka na jutro
 
a u nas banan to miejsce pierwsze w owockach, Pola tak lubi banana że zjada teraz tylko deserki z bananem i kaszka też bananowa teraz :)

ugotowałam wczoraj jej zupkę aby dziś zjadła, zjadła całą miseczkę a jak mlaskała przy tym. dodałam troszkę pomidorka, dynię, marchwew, pietruszkę, selera, pora i króliczka, do tego kaszka manna i dziecko zjadło aż miło
 
reklama
A my zaczynamy romans z pokarmami stałymi :-)

Jabłuszko kochamy już wielce - teraz czas na marchewkę :happy2: Wczoraj pierwszy słoiczek Antko zjadł ... czekamy na 'wyniki' hehe 3mam kciuki za powodzenie :blink:

Mam dietę od pani dr dla dzieci karmionych piersią - poszukam photy to wstawię.
 
Do góry