reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

reklama
yra też rozkładam pieluszkę ale gdzie tam, jedzonko jest wszędzie nawet na oknie obok, którego jest fotelik, zasłonka też...masakra
 
asia też początkowo zakładałam taki kaftanik ceratkowy do jedzenia ale Franko pcha w trakcie jedzenia palce do buźki a następnie tymi paluszkami dotyka wszystkiego co ma pod rękę, czyli siebie, fotelik itd, mało tego szelki w foteliku są już zażółcone od tych zupek i nie do odczyszczenia
 
dziewczyny mam kaszke z winogronem i jabłkiem gerbera...i nie wiem czy podać czy nie??
bo jak na razie to banany, gruszka i jabłko przechodzą bez problemów. Kaszka malinowa też ok. Zostały jagody, morele, sliwki i winogrona
 
Marciaa morele, śliwki i jagody ok - to rodzime owoce, więc są zwykle dobrze tolerowane, natomiast winogronka potrafią wyjść na skórze, więc sama nie wiem....
 
reklama
moj tez jak je to pcha sobie raczki do buzi i potem te raczki wedruja wszedzie, na razie tylko po ubraniu, wiec nie jest tak zle...

u nas winogrono uczulilo, i ostatnio dawalam jablko z jagodami i cos mu wyskoczylo na plecach, juz 2 dzien ma przerwy i jeszcze to uczulenie nie zniklo...jak dlugo moze sie utrzymywac, wiecie?
 
Do góry