reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i dieta naszych maluszków

kingolinka :szok:o jaaa!! 8 kilosów?!!!ale kloc! dajesz go jeszcze rade nosić?!

Ja też zacznę podawać za tydzień i będę chyba już kończyć przygode z karmieniem powolutku.
 
reklama
sivi nie mam wyjscia plecy mi juz siadaja ale ja raczej cale zycie aktywnie uprawiałam sport wiele lat trenowałam siatke a ostatnio cały czas silownia takze jak na razie nie jest zle:-) Trzeba sobie powtarzac ze zawsze moze byc gorzej :-p
 
dałam Oli soczek jabłuszko nie smakuje po dniach nie smakuje po trzech tez nie tak samo dzis z soczkiem marchewkowycm wypluwa i koniec coś czuje ze bedzie problem zeby cos polubiła:-D

sivi ja tez kończę niedługo przygode z karmieniem bo obecnie karmie tylko jednym cycem drugi wysechł na maksa i to tylko w nocy w dzień mm
 
u nas też jabłko chyba nie zdało egzaminu bo był płacz po nim,wczoraj i dziś ''zjadła'' marchewka-ziemniaki i jak narazie jest ok,na noc dodaje troszku kaszki kuurydzianej,a chrupki kukurydziane to uwielbia ale jej nie daje dużo,teraz spróbujemy soczek albo winogron z koperkiem albo brzoskwiniowy,potem znowu jakieś żarełko.
 
Ładnie ważą Nasze klopsiki październikowe:tak:

Mój też już koło 8kg jak nic, czuję po rękach.

My już jemy : marchewkę, ziemniaczek, dynie, brokuł, szpinak a z owoców: jabłko, gruszka, morela, banan, a po jagódkach była mega brzydka, zielona kupa więc jagódki nieeeeee:angry:
 
justys po jagodach jest zawsze brzydka kupa, ciemna albo zielona jak po szpinaku
po prawdziwym bananie (nieze sloika) w kupie sa nawet takie frafrocle co wygladaja jak robaki

nam lekarka poradzila zaczac wprowadzanie od warzyw a potem miecho ze wzgledu na zelazo, kaszki na koncu
 
Dziewczyny a co sądzicie o metodzie BLW, bo ja gdy usłyszałam po raz pierwszy o niej, a byłam wtedy w ciąży to mi się bardzo spodobała i postanowiłam że ją w przyszłości wprowadze, ale teraz jak przyszło co do czego to już sama nie wiem. I niechodzi mi tu o bałagan. Narazie jesteśmy tylko na cycu bo kupki bywają brzydkie, śluzowate i nie wiem od czego. Więc na razie czekamy.Można poczytać o tej metodzie np.Tu.
 
reklama
Ja juz o tej metodzie pisalam :tak: Zamierzam mieszac obie ale BLW wprowadzic od konca 5 miesiaca, bo moja na razie jest na to za mala.
 
Do góry