reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i dieta naszych maluszków

reklama
u nas w weekend była próba marchewkowa zakończona niepowodzeniem bo owszem smakowało i to bardzo tylko brzuszek jeszcze nie dorósł :no:

kasia - powiedzenia :tak:
 
pierdziochy, ulewanie i wyciskanie kupy o 3:00 nad ranem :confused2: spoko cycem się najada więc nie ma parcia a do roboty wracam dopiero pod koniec maja więc czas jest :tak:
 
W UK polecaja tzw baby led weaning, po polsku sie chyba przyjela na to nazwa bobas lubi wybor. Ja chyba bede laczyc obie metody :) Ale znam pare mam ktore tylko tym sposobem wprowadzaja stale pokarmy i maluchy jedza az sie uszy trzesa :)
Tutaj wiecej:
Bobas Lubi Wybór
 
reklama
ewa tak, bo po mm wszystko bedzie lepiej, nie słuchaj co gadają i rób co uważasz
cytryna ja ostatnio dostałam tabele żywienia dzieci tutaj i po 6 miesiącu większość rzeczy każą wprowadzać. Nawet chili!!!!!tylko cytrusy po 8 miesiącu a tak wsio.

Moja zużywa ze 3, 4 pieluchy na dobe...bo kupa raz na tydzień i to musze się actimelka spić...i nie wiem już co jest z nią grane, bo nic jej nie boli, jest radosna, ślicznie się bawi....a kupy brak chronicznie...
 
Do góry