reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie czyli barakudy i mimozy

reklama
Wikasik zazdraszczam i lata i cycowania u nas najpierw grypa ,a reraz ząbkowanie i Amelia się już definitywnie odstawiła:eek:Szkoda ale sama tak zadecydowała:tak:
 
wikasik - super :-) Widze, ze tylko ja taka tchorzliwe, jesli chodzi o akrobacje przy karmieniu :zawstydzona/y: Najlepsze to z gola pupa i z Wigorem zwinietym w klebuszek :-D
 
Wikasik, aż mi sie znowu smutno zrobilo, ze moj juz zbyt dorosly na mamusinego cyca... Ostatnio byla u nas znajoma z 2 letnim synkiem i tez go karmila cycem - ja tez tak bym chciala... Coz - syn ma inne zdanie. Teraz moje cycki slużą mu jako podpórki do wstawania - jak ten dziad jeden mnie szczypie:)))

Lata, wylegiwania na kocyku i gołego tyłka tez zazdraszczam. Pociesza mnie jedynie fakt, ze mam w tym roku 50 dni urlopu:)))
 
czemu przesada, jeanta? 8-letnie to moze przesada ale 2-latek to moze i niecodzienne ale nic zlego ;-)

wikasik - nasza tez czatuje na okruszki ale (.)(.) nie robi na niej wrazenia. No, moze poza razami na plazy, kiedy byla gotowa rozszarpac przechodniow, ktorzy w jej mniemaniu byli zbyt blisko mnie :sorry:
 
reklama
No wlasnie, czemu przesada? Wiadomo ze dziecko juz wowczas je znacznie wiecej innych pokarmow i piers jest tylko dodatkiem jako pokarm, ale sa jeszcze inne aspekty, a mamusine mleko zwlaszcza przed spaniem albo na dzien dobry, czemu nie?
Nie wiem, jak na to bedzie patrzyl Robert, ale ja chcialabym karmic do konca drugiego roku zycia. Ciekawa jestem, jak z ewentualnym rodzenstwem, znaczna czesc matek odstawia starsze dziecko nim pojawi sie drugie albo i nim zajda w ciaze, ale wiem, ze sa mamy, ktore z powodzeniem karmia dwoje - maluszka i starszaka.
 
Do góry