reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie czyli barakudy i mimozy

mój odbija za każdym razem ale i tak od kilku dni zaczął mi ulewać:-(
ja też czekam aż czkawka przejdzie sama nic mu nie daję, chyba że akurat jest przed jedzeniem to cyca dostaje i od razu mu przechodzi.
 
reklama
U nas mistrzem odbijania jest tatuś i on jakoś tak młodego układa na ramieniu, że odbija pięknie i natychmiastowo.
Jak mały ma czkawkę to go na chwilę przystawiam do piersi i mija:tak:

Karolki - co 2h to pikuś i w sumie normalne u takich maluszków, mój podczas 2 dni kryzysowych cały czas chciał przy cycu być. Mój M. się śmiał, że chłopak od małego wie, co dobre:-D Na szczęście już mu to minęło;-)
 
no to u mnie te dni kryzysowe własnie chyba nadeszły , od 10 wisi ciagle tzn ma przerwy 5 minutowe:szok: i znowu
 
Moja Mała też ma dzisiaj jakiś kryzys. Odpukać teraz śpi od godziny ale wcześniej przez 3 wisiała na cycu z kilkuminutowymi przerwami.
 
elvie u Nas tak samo - mistrzem odbijania jest tata:) Położna na wizycie zasugerowała, aby przewiesić dzidzię bardziej przez ramię, tak aby brzuszek był o nie oparty. Wtedy szybciej powietrze się wydostaje. A jak to nie skutkuje to należy maleństwo ułożyć poziomo na troszkę, po czym zarzucić na ramię.
 
reklama
U nas z odbiciem to samo,rzadko mu sie odbija a jak odłożę to często ulewa.

Z karmieniem u nas od kilku dni to samo,przez 3 godz ciagle przy cycu chce byc, jak juz sie naje porzadnie to potem sie przespi nawet i ponad 3h poczym znow kolejne godziny chce przy cycu być,naje się z obu,kilka minut przerwy i znów otwiera buzię bo głodny. Na razie jesteśmy tylko na cycu ale jak tak dalej pójdzie to kupię mm i będe dokarmiać bo nie wyrobie tak na dłuższą metę tym bardziej,że mam jeszcze córcie która też wymaga uwagi i czasu.
 
Do góry