reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie czyli barakudy i mimozy

Witaj .Ale miałaś przejścia nie zazdroszczę.Ja też natknęłam się na taką mądrąąą.. położną-że panie boże broń .. jakie ona bzdury gadała !Musiałam dziewczyną wszystko tłumaczyć na nowo.Wykarmiłam 4-rkę piersią.A co do maluszka zajrzyj na stronkę karmienie-piersia.blogspot.com Znajdziesz tam wiele odpowiedzi. Pozdrawiam.
 
reklama
dziewczyny czy slyszalyscie o czym stakim jak "glodne dni"? polozna w szpitalu mowila mi ze ok. 3 i 9 tygodnia oraz 3 i 9 miesiaca zycia maluszka nastepuje wzmożony wzrost i moze sie ono domagac jedzenia non stop. moj chyba to wlasnie dzisiaj ma. caly czas przy siedzi cycu, zasypia na 15 minut, budzi sie z placzem i szuka piersi. do dzisiaj bylo tak codziennie ze pojadl max. 45 minut a potem spal 2 godziny. w nocy przesypial mi juz 4-5 godzin a dzisiaj co 2 godz byla pobudka z wielkim placzem na jedzenie. mam nadzieje ze to nie potrwa dlugo bo juz dzisiaj nie mam sily. nic nie moge zrobic. ledwo co zdazylam zjesc sniadanie i sie ubrac. teraz chwile jest spokojny ale juz cos se wierci wiec pewnie zaraz od nowa sie zacznie... mialyscie moze tak?
 
she - mój też to chyba od wczoraj ma, chociaż nic o tym nie słyszałam wcześniej, ale zachowuje się tak jak opisujesz, a ja się nawet spokojnie wysikać nie mogę:-(
 
moj spi juz pol godziny wiec jest nadzieja ze troche odetchne. czytalam ze to moze potrwac tak z 3 dni. oby nie dluzej...
pieszczoszka, wspolczuje ze codziennie bo ja po tym dzisiejszym dniu mam dosyc.
ide sie tez polozyc i troche sil nabrac.
 
mój przed wczoraj i wczoraj był mega nie spokojny na szczęście tylko w dzień bo w nocy spał ładnie ale w dzień to go normalnie nosiło zwłaszcza od rana nawet ubrać się nie mogłam ze spokojem ale dzisiaj jest już ok wszystko wróciło do normy jak na razie:tak:
 
dziewczyny czy slyszalyscie o czym stakim jak "glodne dni"? polozna w szpitalu mowila mi ze ok. 3 i 9 tygodnia oraz 3 i 9 miesiaca zycia maluszka nastepuje wzmożony wzrost i moze sie ono domagac jedzenia non stop. moj chyba to wlasnie dzisiaj ma. caly czas przy siedzi cycu, zasypia na 15 minut, budzi sie z placzem i szuka piersi. do dzisiaj bylo tak codziennie ze pojadl max. 45 minut a potem spal 2 godziny. w nocy przesypial mi juz 4-5 godzin a dzisiaj co 2 godz byla pobudka z wielkim placzem na jedzenie. mam nadzieje ze to nie potrwa dlugo bo juz dzisiaj nie mam sily. nic nie moge zrobic. ledwo co zdazylam zjesc sniadanie i sie ubrac. teraz chwile jest spokojny ale juz cos se wierci wiec pewnie zaraz od nowa sie zacznie... mialyscie moze tak?
She, czytałam właśnie, że to jest spowodowane gwałtownym wzrostem i stad większe potzreby, także niestety trzeba się przemęczyc. Ale to masakra, ja tak miałam na początku i chodziłam jak cień, także Pieszczoszka współczuję...
 
reklama
Do góry