reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąpiele maluszka

Ja karmię po kąpieli, a to dlatego,że Roskzo w kąpieli się bardzo ożywia, a jak je to się uspokaja, łatwiej mu się zsypia kiedy kolejność jest właśnie tak:tak:
 
reklama
U nas wyglada to tak, ze Sara ok. 18:000-19:00 je jakas syta kolacje (kaszke z bananem, grysik z szynka, kanapki, paroweczke itd.), pozniej ok. 20:00-21:00 kapiel, po kapieli butla mleka i ok. 22:00 zasypia i spi nawet do 9:00 rano :-D
Czasami pozwalamy sobie na jakies odstepstwa od reguly --> to odnosnie tego drugiego watku :-) (szczegolnie jak gdzies jedziemy albo idziemy na jakies imprezy na wolnym powietrzu) - to wtedy albo w ogole jej nie kapie albo kapie ja przed wyjsciem, a po powrocie rozbieram np. do bodziaka, zmieniam pampersa, dostaje butle i idzie spac :-)
 
ja też po kąpieli ale zastanawiam się jak to będzie jak wyjdą ząbki.... trzeba je czyścić a malutka mi odpływa przy jedzonku a takie c zyszczenie chyba by ją rozbudziło...
 
z tym czyszczeniem bym nie przesadzała - możesz je czyścić w każdej poże dnia skoro po wieczornym Ci "odpływa",
z drugiej strony sobie pomyśl, że szkoda chyba rozbudzać dziecie na kąpanie

ja daje jeść po kąpaniu
tak jest nauczony od urodzenia:happy2:
 
reklama
a moja córeczka je i przed i po kąpaniu:-) czasem jeszcze w trakcie by chciała;-) no a potem do północy zdąży jeszcze zjeśćze 2 razy:happy2:
 
Do góry