reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąpiele maluszka

u nas jest tak, że je około 18. 30 potem kapiemy Mateuszka o około 19.30, i potem znowu jedzonko i śpi, póki co do 5, 6 rano :)
pozdrawiam
 
reklama
u nas jest tak do ok5 m-ca 18 kąpanie, jedzenie i sen do 6-7 rano a teraz o19-20 kąpanie, jedzenie i sen do 6-7 rano - jedzonko i czasem drzemka do 8-9 a czasem pobódka :sorry2:
 
Hej
My kapiemy sie przed jedzeniem 20-21 :) kąpiel "wyciaga" jak to sie mówi i po kąpieli był by znowu głodny :) i jakos nieodzownie kapanie po jedzeniu kojarzy mi sie z bólem brzucha :| nie wiem jak to jest z dziecmi na piersi bo My na butli :-) Pozdrawiam
 
Nie będę oryginalna - najpierw kąpiel ok. 19 potem jedzenie - tak od urodzenia. Teraz jak jest większa, to czasem ok 18 zje kaszkę, jak obiad był wcześniej, ale mleko po kąpieli i tak musi być.
 
Mam pytanie kiedy wasze maluchy zaczęły kąpać się w "normalnej" wannie? Moja Nadinka ma 8 miesięcy i dalej kąpie się w wanience, ale nie wiem czy nie przerzucić się już na normalną? Od czego to zależy i kiedy powinnam to zrobić?
 
Nasza Marysia jak miała ponad 5 m-cy to zaczęło się kąpiel w dużej wannie. Na początku martwiliśmy się jak Mani to się spodoba, ale spodobało jej się od razu. W wanience Marysia "tolerowała" kąpiel a w dużej wannie od razu pojawił się uśmiech i wygłupy. Tutaj to dopiero szaleje, aż cała łazienka jest zalana :tak:
 
Ale słuchajcie czy wyparzać tę wanne jakos. No wicie polać wrzątkiem, bo bakterie i inne zanieczyszczenia??? Jak to z tym? Czy czyścicie tak standardowo jak do swojej kąpieli?
 
Ale słuchajcie czy wyparzać tę wanne jakos. No wicie polać wrzątkiem, bo bakterie i inne zanieczyszczenia??? Jak to z tym? Czy czyścicie tak standardowo jak do swojej kąpieli?

Dobre pytanie, ale wydaje mi się, że wystarczy jak się ją pożadnie umyje, bo jakby tak codziennie wyparzać to by nieźle roboty było
 
reklama
Do góry