reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

Kasia- REWELACJA! Twój mąż to ma zdolności, lepsze te mebelki niż ze sklepu! Nie mogę się nadziwić. Pokoik naszego maleństwa na razie stoi pusty, bo mała będzie na początku z nami, ale też nie miałam żadnej koncepcji, jak go urządzić a tu taką inspirację wrzuciłaś :-) Zadbaliście nawet o najmniejsze szczegóły:blink:
 
reklama
Kasia też nie mogę się nadziwić!!! Wrzuć no linka do tych naklejek, czy tej firmy:) Jestem pod wielkim wrażeniem!!!!!! A dzidziuś będzie zachwycony i pokoikiem i tym, że ma takich zdolnych rodziców:D
 
+MIARKA WZROSTU-NOWE WZORY150cm NAKLEJKA NA ŚCIANĘ (2559160844) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

+NAKLEJKI NA ŚCIANĘ, DUŻY ZESTAW DLA DZIECI XXL (2559160846) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

z tych zestawów wybrałam: małpki i pustynię i miarkę bodajże nr 12. Naklejek było tyle że jeszcze mi zostało, dostałam też kilka gratis. No i w rzeczywistości są naprawdę ładniejsze niż na zdjęciach. Bardzo wysoka jakość i dbałość o szczegóły. Mają też na innych aukcjach taki pociąg ze zwierzętami, długi na 3 metry i wysoki na metr. Kusił mnie ten pociąg no ale wszystkiego nie można mieć :)
 
reklama
Axari, będzie dywanik taki z drogą dla samochodzików, widziałam takie w sklepie i jak Hubi zacznie raczkować to dostanie :) na razie nie kupuję bo nie lubię odkurzać dywanów hehe :)
 
Do góry