reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

reklama
Ja dywan w pokoju malucha bardzo bym chciała... jednak z uwagi na psa, który ciągle gubi sierść nie da rady... :no: W całym mieszkaniu nie mam ani jednego dywanu. A jak kupiłam kiedyś taki mały do przedpokoju, to zaraz pies sobie przywłaszczył i traktował jak swój kocyk - ciągle się na nim kładł :-p

A panele super, Awru. Ja tez lubię ciemniejsze podłogi :)
 
Ostatnia edycja:
A ja mam pytanko, jeśli wszytko dobrze pójdzie i będziemy mieszkac tu, gdzie mieszkamy, to mam już koncepcję na pokoik. I tak łóżeczko i mebelki będą białe, ściany w kolorze kawy z mlekiem. Jaki kolor paneli i dywaniku dobrac do takiego zestawienia?

przyłączam się do opinii awru ciemniejsza podłoga ale nie za bardzo
 

Załączniki

  • dąb palony.jpeg
    dąb palony.jpeg
    33,2 KB · Wyświetleń: 59
  • dąb bagienny.jpeg
    dąb bagienny.jpeg
    18,8 KB · Wyświetleń: 58
  • dąb ciemny.jpeg
    dąb ciemny.jpeg
    24,9 KB · Wyświetleń: 56
tak też myślałam nad ciemniejszymy panelami, ale zastanawiam się czy nie będą "pomniejszac" pokoiku- ma 2,5 m x 3,5 m, więc taka kliteczka.
Odblasków nie chcę, a seledyn odpada, bo teraz w tym pokoju ściany są zielone i już na nie nie mogę patrzec:sorry:. Teraz w tym pokoju są panele imitujące parkiet, takie najtańsze i już się rozłażą. Dywanik chcę malutki, ale też nie biały, bo teraz tam jest biały, a niestety dużo gości włazi mi w butach (nawet w taką pluchę jak dziś), mimo, że proponuję papcie:eek:, szczególnie rodzina ze strony męża:sorry:, bo swojej to bym od razu wystrzeliła, żeby mi później przyszli wyczyścic:-p
 
Ja już nigdy nie kupię jasnej wykładziny ani dywanu. Teraz taką mam w dużym pokoju... porażka.
Po Jagody deserkach, rozlanych sokach, rozsmarowanych bananach jak szmata wygląda. I jeszcze mam taki mały przedpokój że jak ktoś włazi, obcy, bo znajomym nie pozwalam, to od razu z butami na tę wykładzinę. Koszmar. Ale to takie moje zdanie.
 
Ja mam beżowe swoje łóżko i brązowo - beżowy dywanik. Fajnie wyglądają te kolory razem. Niebieskie body są na łóżku, a te z napisami na dywanie to kolorki widać. I ściany zielone będą
 

Załączniki

  • Obraz 003.jpg
    Obraz 003.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 91
  • Obraz 014.jpg
    Obraz 014.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 89
estrogen ciemniejsza podłoga rozszerza wnetrze na boki i do góry, daje taką stabilnośc dla mebli a jak masz mieć sciany w sanych kolorach to musi być jakiies przełamanie aby ten pokój nie był taki nijaki a i tak tej podłogi nie bedzie za dużo bo dojda mebelki i mały dywanik dla ocieplenia wnętrza
 
Polecam takie dywaniki jak mój, mocno wzorzyste w jednej gamie kolorystycznej. Nie dają wrażenia bałaganu tak jak kolorowe, a zabrudzeń na nich nie widać:-) Tylko bez frędzli, tych to nie idzie odkurzyć, ech:sorry:
 
Ciemna podłoga do jasnych ścian wygląda super:-)

tylko mała uwaga, nie wiem jak na panelach ale na naszych dechach olejowanych kurz widać po dwóch dniach po myciu podłogi...
 
reklama
Ciemna podłoga do jasnych ścian wygląda super:-)

tylko mała uwaga, nie wiem jak na panelach ale na naszych dechach olejowanych kurz widać po dwóch dniach po myciu podłogi...


ja mam ciemne panele w pokoju dość słonecznym i kurz widać widać widać!!!!!i to nie po dwóch dniach ale jak rano zetre wieczorem juz jest!!!!!!!!!!!1masakra......w pozostałych mam jasne panele ala dechy stare i jest OK!!!
 
Do góry