reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

Julienx, ale da się tam w ogóle zamontowac jakiś karnisz? Bo są przecież karnisze w formie łuku, a w Ikei np takie żyłki stalowe, które można dowolnie montować....
 
reklama
Awru, w sprawie tych farb do pokoiku dziecięcego byłam dzisiaj w Castoramie i pytałam. Ponoć najlepsze są te hypoalergiczne z atestami, ale zwykłe akrylowe czy lateksowe farby (np. Decoral, Dulux, czy Nubiles) też się nadają, bo są na bazie wody i nie wydzielają żadnych szkodliwych związków. A cenowo, to podobnie to wygląda - ok. 45 zł za opakowanie 2,5 litra (oczywiście kolorowej farby, bo biała taniej wychodzi). Podobne informacje były w tym artykule, do którego link podałaś :-)
no i stało się.. kupiliśmy dziś zwykły lateksowy nubiles bo te dzieciowe kolory jakoś nie bardzo do nas przemawiały ;-)
 
będzie widać myślę za ok tydzień jak skończą malowanie.. wybraliśmy taką złamaną biel ;-)
 
A ja mam pytanko, jeśli wszytko dobrze pójdzie i będziemy mieszkac tu, gdzie mieszkamy, to mam już koncepcję na pokoik. I tak łóżeczko i mebelki będą białe, ściany w kolorze kawy z mlekiem. Jaki kolor paneli i dywaniku dobrac do takiego zestawienia?
 
reklama
ja też nie lubię dywanów ale maluchowi coś położyć trzeba.. zastanawialiśmy się nad taką mięciutką wykładziną ale ostatecznie zrezygnowaliśmy z tego pomysłu.. teraz w salonie mamy biały i jest ok ;-)
 
Do góry