reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka

agutek mam pytanie odnośnie tej kaszy manny... wiem że ją trzeba dodawać do zupki...jakoś tak mało...i teraz pytanie....czy taką małą ilość gotować czy jak to robić? Ugotowac na zapas? nie mam pojęcia....:-(

do zupki mam dodać mniej niż 1/3 małej łyżeczki. Ma ona być rozgotowana. Kupiłam sobie takie malutki garnuszek i będę gotować małą ilość, a następnie dodawać do zupki. Reszkę, która mi zostanie dam starszakowi do zjedzenia (np. z sokiem), albo wrzucę do naszej zupy :tak:.
Myślę, że po ugotowaniu, będzie mogła w lodówce stać choć do następnego dnia.
 
reklama
Nam soczek jablkowy wszedl na stale do menu.

No i teraz kupki ida ladnie :tak:
wyciskam sama ok 10 ml z jablka na dzien.

Pierwszy raz byl bez rewelacji. Kuba sie krzywil.
Ale teraz juz prosi o wiecej :-D
Na razie nie dostanie wiecej,,,, ma na to czas...
 
Dziewczyny a powiedzcie mi - jak już rozszeżacie dietkę to te papki podajecie dziecku siedzącemu w krzesełku do karmienia czy np. w leżaczku-bujaczku? Czy dziecko nie musi siedziec samo zeby sadzac w krzesełku?
 
Margana dziecko musi samo umiec siedziec zeby moglo sie go wsadzic do krzeselka :tak:
Ja jak daje malemu papki to klade go sobie na lozku wyzej na poduszce na polsiedzaco,nie mam lezaczka wiec nie mam zbytnio wyboru :tak:
 
Sabrina a masz fotelik samochodowy?? bo w nim też możesz maluszka karmić póki co :tak:
u mnie póki co Lenka tylko mleko dostaje ale przy Kubie używałam i leżaczka i huśtawki a i fotelik sam.szedł w ruch jak było trzeba :tak:
 
Ja karmie w foteliku samochodowym....

A jutro startujemy z papka z jablka zamiast soczku, bo młody ma niedosyt po 40ml soku i chce wiecej, wiec dostanie ;-)
 
Sabrina a masz fotelik samochodowy?? bo w nim też możesz maluszka karmić póki co :tak:
u mnie póki co Lenka tylko mleko dostaje ale przy Kubie używałam i leżaczka i huśtawki a i fotelik sam.szedł w ruch jak było trzeba :tak:
Mam fotelik samochodowy ale mam go zamontowany caly czas w samochodzie :tak: ale na lozku jest tez wygodnie i mi i synkowi wiec mysle jest ok :-)

nimfii moj wypijal 60-70 ml tego soczku jablkowego i widac bylo ze jakby mial 100ml w butli to by to wypil :-)
 
ja synkowi też daję w foteliku, dałam kilka razy jabłuszko, sama tarłam bo nam dziadek przywiózł takie swojskie i wcinał aż miło a dałam raz ze słoiczka to pluł i się otrząsał:-) jutro planuje dać mu marchewkę gotowaną na parze zobaczymy jak pójdzie:-)
 
reklama
Do góry