reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka

andrzelika nie smutaj!!!
Ja właśnie testuje bebilon pepti bo Tymek nawet jak pił tylko mleko to i tak miał nieładną skórę-czerwone policzki i krostki...ale nie zauważyłam żeby po pepti coś się polepszało, będę dawała mu je przez okolo miesiąc i potem sprawdze.a co do pokarmów to unikamy selera w zupach i dopiero teraz mięso wprowadzamy.Skóra nadal nie jest ładna.
Wiem że mój mąż jak był mały to długo go po wszystkim "wysypywało" choć karmiony cycem był.

Może na razie daj na "wstrzymanie" i dawaj małemu pokarmy stałe mało alergizujące...a mleczko...no cóż...nie wiem...
 
reklama
julianna ale on nie może tego bebilon zwykły bo ma zaraz na całym cielę chrosty, a po Isomil zatwardzenia 5 dni i daje mu jabłka , itp czopki i nic jest kupa taka zielona i tak twarda jak wyjdzie,że ja takich zatwardzeń nawet nie miałam, a np próbowałam mu dać babilon pepti za chiny nie chcę wypić , bo ochydne , ja już nie daję radę ołysieje

Anna a piję ci pepti? Mój pamięta, że bebilon zwykły jest słodki i za nic w świecie nie chce pepti płaczę histeryzuje biję mnie i zraził się nawet ostatnio na butelkę, nie jadł od 11 do 18 selera nie daje wiem właśnie,że uczula, a on ma takie chrostki na całym ciałku,że aż czerwone się robią na maksa i go to swędzi on się drapie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mój na szczęście pije pepti... jest jeszcze jedno mleczko dla alergików bez recepty...ale nie pamiętam nazwy...tylko pewnie w smaku takie samo.
Andrzelika czasami trzeba około 3 tygodni zeby z organizmu się pozbyc alergenu.
Jeszcze możesz jagódki na zaparcia spróbować.
 
nie podawałam , na razie pił bebilon zwykły odpada ,Isomil zatwardzenia, pepti ochyda, a co zmieni Nan, czy inne takie same składy są patrzyłam więc raczej nie pomoże, a po Isomil alergia schodziła, ale męczy się tragicznie z kupą mimo podawanych pić, jabłkem no wszystkiego co pędzi, a jak dałam mu wczoraj zwykły bebilon to piękna kupa była w ten sam dzień
 
ale gerber ma w składzie to co bebilon, a on nie może czegoś z tych rzeczy musi mieć jakieś mleko dla alergików
 
rozumiem...:/ współczuję, oby niedługo przeszło.... my dzisiaj walczymy z kupką, były już 3 twarde bobiki. Takie konkretnie twarde....
 
reklama
andrzelika na zaparcia najlepszy jest szpinak z ziemniakiem z Bobovity chyba :) Bezkonkurencyjny...

Jednak przy piciu mleka w duzych ilosciach to ciezko bedzie sie pozbyc zaparc :/

andrzelika czy wy mozecie stosowac mleka typu HA? Ja sie nie znam wiec pytam :p Bo tego typu mlek bez recepty mozna wybrac wiele rodzaji?
Nan, Bebiko itp. Trzebaby poprobowac poki znajdziesz cos niezapierajacego.
Niby mleka maja ten sam sklad a jedne zapieraja a inne nie - zalezy tez od dziecka.
Bo a o tym Pepti to tez slyszalam ze dzieicaki niechetnie pija. Bo gorzkie.



Poczytaj jak to jest z ta alergia na bialka mleka. Wtedy dziecko ma dośc ostra diete poniewaz bialko to zawarte jest w wielu produktach. Wiec cokolwiek mu podasz dobrze jest wlasnie poczytac o diecie dla alergikow.
 
Ostatnia edycja:
Do góry