reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik/pokój dla Maluszka :)

u nas młody bedzie miec pokoik ze zwierzątkami :D ja uwielbiam pingwiny najbardziej :) mam taka mega duza maskotke pingwina od taty i fajny obraz z maszerującymi pingwinkami :)
 
reklama
W pokoiku Hani mamy zielone ściany, jak będziemy ją przenosić, wymaluję tam łąkę :) taką z biedronkami, ważkami, motylkami i pszczółkami :)

Ironia, pingwinki są super :D zwłaszcza na białej ścianie się sprawdzą :D
 
agabre nie ukrywam że zazdroszczę Ci talentu,którego zabrakło gdy stałam po niego wkolejce....musiałas stać przedemną;-)
Myslałam o małym motywie zdobiącym ściany u młodego w pokoju.Mój Aleksander mial takie piankowe postaci z bajek,możnabyło dostać je w każdym sklepie dziecinnym i naklejało sie na scianę.Teraz mozna kupić spacjalne naklejki,w tym celu przegladałam wczoraj allegro i chyba cosik znalazłam.
NAKLEJKI ŚCIENNE ZOO-SAFARI WIELKI ZESTAW 2M2 (1459170228) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

NAKLEJKI SCIENNE pojazdy AUTA samoloty na sciane L (1434753431) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

to dla tych antytalentów do malowania:-)
 
no właśnie o takich naklejkach, czy to piankowych czy zwykłych pisałam wcześniej :) sama kupiłam siostrzeńcowi takie piankowe ZOO :) mieszkam daleko i nie mam jak mu pomalować pokoiku :)

Nadzieja, jak będę w pobliżu, to zajrzę ;)

Dla starszych dzieci polecam kosmos :D kilka kółek namalować wystarczy, jakąś rakietę, trochę żółtych plamek jako gwiazdy :D dziecko może nawet samo "kolorować" ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja znalazlam super zyrafe do twojego safari :)) qi-543_1t.jpgspacer.gif
pencil.png
 
piękna żyrafa :D kiedyś dałam mężowi maskotkę żyrafkę ale plamki były w kształcie serduszek :D
 
tusen fajne te naklejki piankowe ale ich cena ??!! :szok: Szczerze już wolę sama coś dziecku namalować...z plastyki miałam 6 zawsze w szkole ;-) Więc po latach może się wykażę...

nadzieja żyrafka super!!
 
reklama
Do góry