reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik małego smakosza

Dziewczyny chyba jednak zacznę dokarmiać bo Lena się nie najada moim mleczkiem :( I tu moje pytania:

1. Jakiego mleczka używacie? Ja chciałam Bebilon Comfort 1 dla dzieci z kolkami i zaparciami.

2. Jak mam zamiar dokarmiać to jak to ma wyglądać? Ile piersi a ile i w jakich ilościach mleczko modyfikowane?

Dodam, że Lenka waży ok 5kg.

Z góry dziękuję za odpowiedzi!
 
reklama
Dziewczyny chyba jednak zacznę dokarmiać bo Lena się nie najada moim mleczkiem :( I tu moje pytania:

1. Jakiego mleczka używacie? Ja chciałam Bebilon Comfort 1 dla dzieci z kolkami i zaparciami.

2. Jak mam zamiar dokarmiać to jak to ma wyglądać? Ile piersi a ile i w jakich ilościach mleczko modyfikowane?

Dodam, że Lenka waży ok 5kg.

Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Słoneczko,ja ci nie poradzę, bo daję Bebiko tylko na noc. Ale wiem,że znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania!
 
Monimoni na mleku jest napisane ile dawać w jakim miesiącu. Jak dasz cyca to mniej mm zje. Zresztą spróbuj jej dać tyle ile jest napisane i będziesz wiedziała po ilu się najada. Zresztą wyczujesz. My mamy Bebilon ( bo takie bylo w szpitalu), choc pediatra polecał nam Nan.
 
moj na nanie byl glodny,przeszlam na bebilon i ladnie przybieral az za adnie hihi a teraz nutramigen leci bo chyba alegik:(((
 
Dziewczyny chyba jednak zacznę dokarmiać bo Lena się nie najada moim mleczkiem :( I tu moje pytania:

1. Jakiego mleczka używacie? Ja chciałam Bebilon Comfort 1 dla dzieci z kolkami i zaparciami.

2. Jak mam zamiar dokarmiać to jak to ma wyglądać? Ile piersi a ile i w jakich ilościach mleczko modyfikowane?

Dodam, że Lenka waży ok 5kg.

Z góry dziękuję za odpowiedzi!

monimoni - co do 1go pytania, to nie pomoge, bo karmie mm szkockim:-)
A co do 2ki, to z reguly karmie cycem, az po prostu przy ktoryms karmieniu nic nie leci i wtedy daje mm. Karmie generalnie caly dzien, czasem w ciagu dnia jedna butla mm schodzi, a na wieczor po cycach (z reguly juz sa wyssane do cna) daje butle mm. W nocy karmie cycem, ale jak widze, ze sie nie dojadl, to dorabiam mm (rzadko i jestem wlasnie na etapie ograniczenia jednego nocnego karmienia cycem).
Niektore dziewczyny karmia troche cycem, a potem zaraz mm, ale to chyba zalezy od wlasnych preferencji.

Nie przejmuj sie niczym. Wazne, zeby Lenka glodna nie chodzila :-) Pozdrawiamy!
 
Ja na początku używałam Bebiko i były zaparcia, potem Bebilon i ten ci polecam bo Adaś bardzo dobrze się po nim czuł jeśli chodzi o brzuszek. Teraz daję mu Bebilon Pepti bo niestety jest alergikiem.
Co do ilości to daj tyle ile pisze producent na opakowaniu, zobaczysz ile Lenka zjada
 
moja od szpitala była na bebilonie HA ale po 2 miesiacach przeszłam na zwykły Bebilon taki zielony poniewaz nie było potrzeby dawac HA. Nie mowiac ze jest tez sporo tanszy.
 
moja na poczatku miałam bebilon HA i dostałam od kolezanki ten zwykły. Jak postanowiłam przetestowac czy nie bedzie sie nic działo i mała piła ten normalny. Zosteło jednak mi pare puszek HA i dałam małej to sie troche krzywiła a jak juz skonczyła i wrociła do normalnego to ciamała zadowolona. Popieram ja bo jest zdecydowanie lepsze jak mm moze byc smaczne.
 
reklama
Do góry