reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik małego smakosza

reklama
no wiem, że w kapsułkach lepsza... połasiłam się głupio na oszczędność...
wcale nie lepsza, jedynie wygodniejsza forma podania. Ja tez podawalam, Vita K, a D3 osobno w kropelkach, ale przy nastepnym opakowaniu dla wygody kupilam Vita K+D.
I nie mam pewnosci, ale obawiam sie, ze to wlasnie olej z tych kapsulek uczula moja mala.
Teraz wlasnie mamy tydzien przerwy w podawaniu witamin(mimo ze karmie piersia) , zmiany sie zupelnie wycofaly. No i dzisiaj podam witaminki, zeby zobaczyc czy to rzeczywiscie to. Wczesniejsze wycofanie zmian tez zbieglo sie z mala przerwa w podawaniu witamin.
Zaczelam podawac-wysypka wrocila. Moze to zbieg okolicznosci,a le jesli sie powtorzy, to znaczy, ze to to!
 
łoszzz i tu Cię mam! A ja się głupia zastanawiałam skąd ta wysypka skoro nic nowego do diety nie wprowadziłam :shocked2: Witaminny D+K Małej od kilku dni podaję i od tego momentu się problemy zaczęły... że też wcześniej na to nie wpadłam :wściekła/y:
 
Ja przez pierwszy miesiąc dawałam kropelki JuviK+D i mnie wkurzały, bo 2x po 5 kropelek i czasem się bałam, że zapomnę dać drugi raz. Ważność miały tylko 1 miesiąc od otwarcia butelki, więc wcale nie wyszło oszczędniej niż kapsułki. Teraz 2-gi miesiąc podaję kapsułki KidVitum i jest mi wygodniej, bo raz dziennie rano je podaję.
 
łoszzz i tu Cię mam! A ja się głupia zastanawiałam skąd ta wysypka skoro nic nowego do diety nie wprowadziłam :shocked2: Witaminny D+K Małej od kilku dni podaję i od tego momentu się problemy zaczęły... że też wcześniej na to nie wpadłam :wściekła/y:
wyczytalam, ze olej bedacy nosnikiem w kapsulkach Vita moze uczulac. Sprobuj odstawic witaminki na kilka dni i poobserwowac mala.

Witaminka K+D w tych kapsułkach to super wygoda, bo prosto do buzi :-) Oprócz tego podaję Cebion multi - 3 kropelki.
ja tez mialam podawac Cebion, ale przy tych wysypkach balam sie wlaczac cos nowego, a tam wyciag z cytrusow, tez moze uczulac!;)
jak moje podejrzenia sie potwierdza, to bede podawac Devikap, a wit. K sobie podaruje. Oczywiscie najpierw sie skonsultuje;)
 
reklama
ja tę kropelkę D to mam tylko raz dziennie jedną kroplę dawać, ale właśnie obawiam się, że czasem mi za dużo wpadnie, a w mleku modyfikowanym i tak ona jest. po Nowym Roku pójdę do pediatry to skonsultuje czy odstawiać czy nie. natomiast witaminę K to chyba odstawię, bo ją się i tak powinno chyba tylko przy karmieniu piersią podawać, a coś mi się zdaje po tym co piszecie, że i mojego ona uczula...
 
Do góry