reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszych Szcześć

Moze w koncu w weekend my sie wezmiemy za łóżeczko? W koncu juz pora, bo cotodwa tyg do terminu? Najpierw chyba na pare dni postawie samo łóżeczko, zeby zapach wywietrzał, a potem doloze posciel i reszte.

Cudnie wyglądają wasze łózeczka :-)
 
reklama
Sliczne macie te pokoiki i kaciki dla malenstw :)
Patrzre i patrze i napatrzec sie nie moge :)
My na koniec przyszlego tygodnia powinnismy zakonczyc przygotowania...mam przynajmniej taka nadzieje;)
 
My się jakoś nie mogliśmy wziąć za przygotowania, dopiero zaczęłam znosić używane po córci rzeczy i akcesoria i piore, czyszczę, przygotowuję, przemeblowujemy i przekladamy uffffffffff! zapomniałam ile to roboty! dwa tygodnie do porodu a mąż jescze łóżeczko odnawia...Boże!
 
My się jakoś nie mogliśmy wziąć za przygotowania, dopiero zaczęłam znosić używane po córci rzeczy i akcesoria i piore, czyszczę, przygotowuję, przemeblowujemy i przekladamy uffffffffff! zapomniałam ile to roboty! dwa tygodnie do porodu a mąż jescze łóżeczko odnawia...Boże!
Podobnie jak ja...Tzn lozeczko juz stoi od prawie 2 tygodni, na szczescie tylko trzeba bylo je odkurzyc, ale teraz ja wojuje z wozkiem-ostatnio czyscilam gondole, materacyk, pokrywe, wczoraj pralam bude i torbe do wozka, a dzis juz wypiore spacerowke i niech czeka na wiosne. Bo pozniej przy dziecku braknie czasu...Musze jeszcze wyprac pokrowiec do nosidelka samochodowego, pluszaki z karuzeli i pozytywki, i chyba bedzie tyle...ale okarze sie w trakcie.
 
Tez chcialam kolyske, ale nasz pokoj taki duzy, ze ona by tu zaginela. Chyba ze taki kosz-kolyska zawieszany na linach, piekne sa, ale troche bysmy sie czuli, jakby nasza dzidzia byla malpka ;-)

To nasza kołyska, fakt może na linach nie wyglądałaby najlepiej :sorry::sorry::sorry:

obraz 006 [50%].jpg
 
ja mam takie...
ale jest za 400 ... coć może Ci się spodobać...mój kolorek to turkus
SWEETY łóżeczko MELODY Espiro ALUMINOWE+PAŁĄK (762008664) - Aukcje internetowe Allegro

Nie, no za 400 to troche byloby dla mnie za drogo, ale tez sliczne :tak:

Ale na pewno zakupie kojec, ale to jak juz dzidzia zacznie siadac. Mialam dla Juli i byl rewelacyjny, takze polecam :tak: Wynosilismy go latem do ogrodu, na taras, zabralismy na wakacje nad morze. A mala w nim byla przede wszystkim bezpieczna bo nie obijala sie o szczebelki. w nim tez nauczyla sie stawac i chodzic dookola, a ja sie nie martwilam, ze mi zaraz poleci np na kant stolu. Jedyny minus - duze gabaryty :eek:
http://rumcajs.pl/product_info.php?products_id=191

To nasza kołyska, fakt może na linach nie wyglądałaby najlepiej :sorry::sorry::sorry:

Zobacz załącznik 172963

Tez ja ogladalismy, ale naprawde by nam w pokoju zginela :sorry:
A te na linach wygladaja tak:
http://www.my-sweet-baby.com/pl/katalog_rouge.pdf
 
Nie, no za 400 to troche byloby dla mnie za drogo, ale tez sliczne :tak:

Ale na pewno zakupie kojec, ale to jak juz dzidzia zacznie siadac. Mialam dla Juli i byl rewelacyjny, takze polecam :tak: Wynosilismy go latem do ogrodu, na taras, zabralismy na wakacje nad morze. A mala w nim byla przede wszystkim bezpieczna bo nie obijala sie o szczebelki. w nim tez nauczyla sie stawac i chodzic dookola, a ja sie nie martwilam, ze mi zaraz poleci np na kant stolu. Jedyny minus - duze gabaryty :eek:
http://rumcajs.pl/product_info.php?products_id=191

http://www.my-sweet-baby.com/pl/katalog_rouge.pdf
ja dostałam w spadku kojec ale on jest jeszcze większy od Twojego. Dlatego na razie nawet do domu nie przynosiłam. Ale pewnie ma ok 1,2x1,2 metra
 
ja dostałam w spadku kojec ale on jest jeszcze większy od Twojego. Dlatego na razie nawet do domu nie przynosiłam. Ale pewnie ma ok 1,2x1,2 metra
Ja mam taki kojec drewniany wlasnie 120cm na 120cm. Moi rodzice na zamowienie kupowali jak Maciejek mial niecaly rok i w wakacje byl u nich. W sklepach byly mniejsze, a ja powiedzialam, ze jak ma siedziec juz w klatce to chociaz takiej duuzej, gdzie bedzie mogl pofikac.
 
No w koncu łóżeczko rozlozone!!!!!! Powycierałam i niech na razie postoi pare dni, a potem jak zrobie całość, to porobie wam zdjecia.
Etna - urocza ta kołyska. bardzo mi sie podobała w sklepie, ale nawet o niej nie myślałam, bo kiepsko u nas z miejscem.
 
reklama
a mi dzisiaj bratowa powiedziała że będę miała łóżeczko dopiero początkiem listopada :(( obym wcześniej nie urodziła :)) ale muszę w takim razie wyciągnąć z foli materacyk i niech postoi. Prosiłam że chciałabym mieć na początku października, a tu ona ciągle zmienia datę. Już mnie to wkurza. Gdybym wiedziała to bym nowe kupiła.
 
Do góry