reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszych Szcześć

reklama
fajne to łóżeczko masz jakiej ono jest firmy bo takiego nie widziałam?? i leżaczek też rewelacja!!!!
a moje leży nadal złożone:(:( nawet nie mam pojęcia gdzie je postawić

P.H.U eKropka - Wózek CHICCO Tanio Fotelik kojec zabawki spacerówka hauck chicco fisher price mamtu baby "e kropka" Taniocha chodzik smoczek butelka okazjia Tanie wózki super cena - MAMTU ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE PANDA KOLOR TOFFEE NOWOŚĆ!!! D

ogolnie brzydko sie prezentuje i mialam wielkie obawy ale maz wzial na siebie wszytsko zebym nie miala pretensji do siebie hehehe ale jest super wogole inaczej prezentuje sie niz na zdjeciach do tego mam panel grajacy z wibracja i lampkami migajacymi :)
 
ja w swoim mam płozy do bujania ale nie bede przyzwyczajała dzidziusia do tego bo pozniej ciezko moze byc :)

Tez tak uwazam. W gondoli wozka mam funkcje kolyski, ale to wogole nie wiem po co :eek: Sasiadka kupila dla malej lozeczko z kolkami, plozami i wogole wszystkimi bajerami swiata, lacznie z panelem do ustawiania i sterowania. I z tego ani razu nie skorzystala :-D
 
P.H.U eKropka - Wózek CHICCO Tanio Fotelik kojec zabawki spacerówka hauck chicco fisher price mamtu baby "e kropka" Taniocha chodzik smoczek butelka okazjia Tanie wózki super cena - MAMTU ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE PANDA KOLOR TOFFEE NOWOŚĆ!!! D

ogolnie brzydko sie prezentuje i mialam wielkie obawy ale maz wzial na siebie wszytsko zebym nie miala pretensji do siebie hehehe ale jest super wogole inaczej prezentuje sie niz na zdjeciach do tego mam panel grajacy z wibracja i lampkami migajacymi :)
nie no rewelacja i cena też fajna:):) a ten baldachim myślałam że kupiłaś osobno bo nie widziałam takiej opcji w łóżeczku turystycznym a tu proszę w zestawie:-):-):-):-) przyda się zresztą jako moskitiera
 
Tez tak uwazam. W gondoli wozka mam funkcje kolyski, ale to wogole nie wiem po co :eek: Sasiadka kupila dla malej lozeczko z kolkami, plozami i wogole wszystkimi bajerami swiata, lacznie z panelem do ustawiania i sterowania. I z tego ani razu nie skorzystala :-D
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: jakbym to byla ja bo chcialam full wypas a maz do mnie ze przez pierwszy tydzien chyba :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: a pozniej pozostawie te funkcje i zapomne o nich hehehe :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


nie no rewelacja i cena też fajna:):) a ten baldachim myślałam że kupiłaś osobno bo nie widziałam takiej opcji w łóżeczku turystycznym a tu proszę w zestawie:-):-):-):-) przyda się zresztą jako moskitiera
niom razem z łózeczkiem byla a teraz załozyolam zeby nie zakurzyło sie za bardzo i przy okazji wywietrzało troche bo waidomo material nowy to i cuchnie troszke :) a jak pojde rodzic maz ma zdjac baldachim i moze w wakacje załoze jak dzidzia bedzie spac zeby ja owady nie pogryzły :)
 
Kasiiula to Twoje lozeczko tylko 279 zl? :szok: jak na nie trafilas, bo ja chcialam turystyczne, ale jak zobaczylam ceny tych, ktore mnie interesowaly od 500 zl w gore to zrezygnowalam. A Twoje takie sliczne, normalnie zaluje ze mam drewniane :wściekła/y:
 
reklama
Do góry