reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszych Szcześć

reklama
Dziewczyny to wy już macie ubraną pościel ?
Ja chętnie bym już ubrała, ale chyba strasznie się zakurzy hmmm?
Ja nawet swoją pościel codziennie chowam , bo mam obsesje na punkcie kurzu, np nie moge patrzeć jak niektórzy nie ścielą łóżka i siadają brudnymi jeansami na pościeli:szok:
 
Dziewczyny to wy już macie ubraną pościel ?
Ja chętnie bym już ubrała, ale chyba strasznie się zakurzy hmmm?
Ja nawet swoją pościel codziennie chowam , bo mam obsesje na punkcie kurzu, np nie moge patrzeć jak niektórzy nie ścielą łóżka i siadają brudnymi jeansami na pościeli:szok:

Mi chodziło o złożenie łozeczka i włozenie poscieli żeby zobaczyć jak to wyglada wszystko.Jak już mi sie widok znudzi:-Dto hop do pralki i jak wyschnie chowam do szafki, wyjmę jak dzidzi bedzie miało przyjsć do domku:-)
Ja nie sciele łóżka już od dawna , bo ciagle w nim spię albo siedze na forum:-D
No chyba ze gosci sie spodziewam:-Djak się pobrudzi to mam pralkę:-D
 
łoooooooo matko :-)

Widzisz a ja jestem taki typ , ze jak nawet jestem chora i musze np leżeć to składam pościel i tylko leżę pod kocem, ubrana z dresy itd. :-D

Nie znoszę rozłożonej pościeli i siebie w piżamie albo szlafroku :-)

A komp mam stacjonarny, więc prawie w ogóle nie leżę :-)
 
Dziewczyny to wy już macie ubraną pościel ?
Ja chętnie bym już ubrała, ale chyba strasznie się zakurzy hmmm?
Ja nawet swoją pościel codziennie chowam , bo mam obsesje na punkcie kurzu, np nie moge patrzeć jak niektórzy nie ścielą łóżka i siadają brudnymi jeansami na pościeli:szok:
moja pođściel dla dzidzi jeszcze w worku... nawet jej nie wyprałam jeszcze:szok:;-):zawstydzona/y:
no a ja nie mam jak ścielić łóżka b u nas są te wielkie małżeńskie łoża...:eek: no i się ich nie składa...
ale zawsze kładę na nie koc bo też nie lubię tsak w jeansach się kłaść....
 
reklama
łoooooooo matko :-)

Widzisz a ja jestem taki typ , ze jak nawet jestem chora i musze np leżeć to składam pościel i tylko leżę pod kocem, ubrana z dresy itd. :-D

Nie znoszę rozłożonej pościeli i siebie w piżamie albo szlafroku :-)

A komp mam stacjonarny, więc prawie w ogóle nie leżę :-)

No tak , każdy ma swoje przyzwyczajenia jakieś:-), trochę posiedzę i chyba pojde spać:-D
 
Do góry