reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kącik dla naszych pociech

reklama
my kupiliśmy mieszkanie i własnie ruszył remont. w tym tygodniu panowie skończą i wparuje do pokoju Olusia i wszystko mu przygotuje :)
anastazja-skoro białe ściany to zrób pokój w stylu skandynawskim. fajnie to wygląda :)
melisa-jesteś moim góru, perfect housewife :)
 
Kurcze dziewczyny, ale Wam zazdroszczę, że możecie osobny pokoik dla maleństwa przygotować. My będziemy wszystko urządzać w naszej sypialni a mało tam miejsca, więc poza łóżeczkiem to się niewiele zmieści. A już zorganizowanie kącika na ubranka-już się zaczynam martwić gdzie to wszystko pomieszczę.Szkoda, że nie mam zmysłu organizacji jak moja mama:-D.
 
Kurcze dziewczyny, ale Wam zazdroszczę, że możecie osobny pokoik dla maleństwa przygotować. My będziemy wszystko urządzać w naszej sypialni a mało tam miejsca, więc poza łóżeczkiem to się niewiele zmieści. A już zorganizowanie kącika na ubranka-już się zaczynam martwić gdzie to wszystko pomieszczę.Szkoda, że nie mam zmysłu organizacji jak moja mama:-D.
niki nie jesteś sama w tym, ja jak nie kupie szafy do naszego pokoju to niestety bedziemy na walizkach chyba.. bo segment ktory mamy miesci tylko rzeczy jednej osoby.. a gdzie tu maluch..
 
Karolcia z tymi naklejkami to mąż ma racje.. później bardzo ciężko je zdjąć ze ściany.. też bym chciała takowe pokupować ale właśnie ze względu że nie chcę niszczyć ścian to obejdę się bez nich...
 
Jak malowałam pokój Szymonka na beżowo to wszyscy komentowali, że łeee taki mało dziecięcy kolor. Tylko, że zaraz za dzieckiem wjechała tona kolorowych zabawek. Teraz się cieszę, że nie szalałam z kolorami. Wniosek - tak czy owak będzie pstrokato...
 
My malowaliśmy pokoik zaraz na samym pączątku więcpod uwagę braliśmy uniwersalny kolor w naszym przypadku jasno żółty. Z naklejkami odpuściłam już temat. Ozdobię pokoik obrazkami i misiakami :-)
 
Niki, ja też mam jeden pokój do dyspozycji. Co prawda ma 18m2, ale i tak ciężko przynajmniej narazie cokolwiek w nim urządzić, bo jest w nim wielki bałagan.
 
Jak szykowałam pokoik Szymonka to miałam zachciankę i na suficie ponaklejałam gwiazdki świecące w nocy (plastikowe). Może to kicz ale słodki. :-) W dzień ich prawie nie widać ale w nocy... Młody je bardzo lubi.
 
reklama
Do góry