reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jednodniowa miesaczka

Dołączył(a)
2 Maj 2019
Postów
6
Hej, tydzień temu dostałam miesiączki, idealnie co do dnia, była dość obfita, na następny dzień zero krwi tylko taki lekkorozowy śluz przez 3 dni, do tego co jakiś czas kręci mi się w głowie, dziś minął równy tydzień od jednodniowej miesiączki, zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywny. Czy możliwe że jestem w ciąży? Ginekologa mam dopiero za tydzień.... A jestem bardzo ciekawa co może się dziać z moim organizmem ?! Czy jest tu jakaś kobieta która miała tak samo?! :) pozdrawiam
 
reklama
Po pierwsze to mogła nie być miesiączka. Po drugie jeśli miesiączka to warto sprawdzić dlaczego taka skapa, czy wszystko ok bo jak nie ma się co złuzczać to i z utrzymaniem ciąży może być problem.
 
Po pierwsze to mogła nie być miesiączka. Po drugie jeśli miesiączka to warto sprawdzić dlaczego taka skapa, czy wszystko ok bo jak nie ma się co złuzczać to i z utrzymaniem ciąży może być problem.
wizyta u gdynekologa za tydzień niestety, do tego czasu mogę siedziec i myśleć o co może chodzić, nigdy tak nie miałam, zawsze @ trwała od 4-5dni a teraz dość że trwała 1 dzień to doszły zawroty głowy i lekkie ukłucia w "brzuchu" daje mi to wiele do myślenia.
 
Jeśli test negatywny to raczej nie jesteś w ciąży ale koleżanka miała podobną sytuację w terminie miesiączki miała krwawienie z tym że krew była jaśniejsza niż zwykle i trwało to niecałe dwa dni okazlo się że to było bardzo wczesne poronienie bardzo często wypadające w terminie miesiączki kobieta się nawet często nie orientuje że to mogło być to z tym że u niej kilka dni po tym test wyszedł pozytywny bo hcg jeszcze nie zdążyło zaniknąć i beta też była lekko podwyższona . Nie chce nic sugerować ani cię martwić tylko opisuje przypadek który znam a jest podobny. Na pewno wizyta u lekarza rozwieje twoje wątpliwości. Zrób jeszcze raz dla pewności test i idź najlepiej jutro na betę bo jeśli ona będzie podwyższona to znaczy że coś jest na rzeczy.
 
reklama
Do góry