reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Waszego maleństwa? :)

Ja do córki mowie Jowita, Jowiska, rzadko Jowitka. Jakoś mi nie pasuje takie zrobienie. Często też mowie do niej bambaryla :-) dlatego dla mnie Antoska to tylko Antoska a nie Tosia :-) to jest tylko kolejne przezwisko na moja córkę a ona go za bardzo nie lubi. Zawsze odpowiada jestem Jowita a nie Antoska. A bambaryle przyjęła normalnie i jej nie przeszkadza :-)


Akat mój chciał Olivia ale do nazwiska nie pasuje. Wolałabym Liwia
 
reklama
Szczesliwa.4 polecam imię Julita :D ponoć charakterne ale kochane ;)

Tosia czy Antosia bardzo miłe imię, ale chyba już też popularne, u córci w grupie 2 są a na podwórku chyba z 3 kolejne.Oliwie też dosć popularne.

Jak dawaliśmy córci na imię Milena to nam się wydawało ze raczej nie bedzie takie popularne (wcześniej w życiu znałam tylko jedną). Poszła do przedszkola a tam w jej roczniku w kazdej grupie Milenka była ;) Druga córcia Eliza ma na imię i jak na razie rówieśniczek nie spotkałyśmy.
 
To tak jak u nas pierwsza Sandra i od 11 lat na naszej drodze spotkałyśmy może z 4 Sandry,młodsza Julia jest ich jak na ... ale starsza siostra wybierała imię więc nie wtrącałam się,uparła się jak łysy na grzebień,nie chciałąm jej robić przykrości a czuła się taka dumna wybierając imię. Teraz imię wybiera Julia z małą sugestią ;) trafiło na Bartusia :)
 
reklama
Do góry